Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes lettem a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem a legjobb barátomba. Van esélyem?

Figyelt kérdés

Pár hete hogy szakítottam a barátnőmmel. A legjobb barátom emiatt becézget, ölelget, (padtársak vagyunk) ráteszi a kezét a combomra. Teljesen beleszerettem!! Amikor reggel mentünk busszal, fékezett egy hatalmasat a sofőr. Ő a vállamba dőlt, és kb 4 mp-ig csak néztünk mélyen egymás szemébe. Azt érzem, hogy bárcsak megcsókolhatnám, leteperhetném, szexelhetnék vele, simán eltudnám képzelni kettőnket egy párként.


Szerintetek ő is meleg? Esetleg szerelmes belém? Válaszokat előre is naon köszönöm.



2019. nov. 10. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira aranyos. Eszembe jutott megboldogult kamasz korom. Én csak szorítani tudok értetek 😊
2019. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azóta történt még valami? Kíváncsi vagyok :)
2019. dec. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez tenyleg cuki, torten valmi?
2020. jan. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!