Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit akarhat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés

Középusliban az egyik barátomnak elmondtam hogy meleg vagyok. Ő mondta hogy elfogad és hogy ő heteró. Na de!


Idén februárban rám írt neten, hogy amúgy őt már egy ideje foglalkoztatta a gondolat, hogy milyen lehet orálozni egy pasival és hogy nem lennék-e benne. Mondtam hogy kizárt dolog, nem szeretném egy egyéjszakással letudni az első alkalmat de egy szerepjátékba belementem. Élveztük és képcsere is történt.


Utána jó ideig semmi! Gondoltam ráírok párszor hogy van-e kedve de nem, elutasított végül nem próbálkoztam több hónapig, értettem a szóból.


Mondta, hogy ő amúgy heteró meg a csajok jönnek be neki, férfiakkal nem tudja elképzelni a dolgot, csak kíváncsi... Mondom okés, akkor maradjunk így és később még valamikor egyet is értett velem abban hogy milyen jó hogy nem történt semmi.


Aztán másodjára is valahogyan szóba elegyedtünk messengeren (június körül) és ráterelt a témára, kb kérlelte hadd próbálja meg rajtam a dolgot, szintén elutasítottam max 1 közös strandolásba mentem volna bele és akkor "lát amennyit lát" alapon "lenne mire később kiverni" de mondta hogy ő ott tuti rám repülne valahol... Ebből a második alkalomból is szerepjáték lett.

Másnap reggel szintén ráírtam és akkor is belement egy szerepjátékba messengeren keresztül. Jó volt, élveztem szintén.


Ezután megkérdeztem hogy amúgy van-e valami amit az orálon kívül kipróbálna és mondta, hogy talán a csók az ami még érdekli de hogy azt tudom hogy én tuti nem vállalnám be szóval ő csak orálozna engem és kész...


Azzal indokolta hogy kell a tapasztalat hogy el tudja dönteni a fiúk vagy a lányok jönnek be neki jobban, de hogy férfival nem tudná elképzelni az életét. Volt több csaja is és mind1-ikkel szakított egy idő után, közben írtam is neki hogy kezdd először a lányokkal aztán ha az nem jön be a dolog, akkor már tudod hogy a férfiakat szereted és nem kell vacilálni meg kipróbálni.


Erre nem reagált semmit és azóta valahányszor felhozom hogy van-e kedve megint egy szerepjátékhoz elutasítja hogy nem, nincs, de ha bármely más általános témában írok rá akkor teljesen készségesen reagál.


Szerintetek mit akarhat? Meleg vagy biszex? Bele kéne mennem esetleg a dologba? Mit kellene tennem?


2019. nov. 24. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Menj bele.
2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha szeretne leszopni hagynod kéne neki. Lehet megkedveli és több alkalom is lesz veled
2019. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mondj igent az ajánlataira, hagyd a francba a szerepjátékos kikötéseidet.
2019. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Mit jelent a szerepjáték?
2019. nov. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván kíváncsi. Vsz. kapcsolatot nem akar, csak tapasztalatot. Én belemennék.

Azt írod, hogy febr-ban még "nem szeretném egy egyéjszakással letudni az első alkalmat". Azóta esetleg, ha megvolt mással az 1., akkor ilyen gond már nincs :)



És tényleg, mi ez a szerepjáték-dolog?

2019. nov. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem, azóta sem volt senkim totál kezdő vagyok és nekem fontos az első. :D


Szerepjáték nem az a féle amire sokan gondoltok, cseten eljátszuk hogy mittomen egy sátorban aludtunk és felkeltünk. Aztán 1-1 üzenetben folytatjuk a sztorit hogy melyikünk mit hogyan tenne... :D

2019. nov. 24. 22:02
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Én tutira belemenék, mégis jobb inkább vele az első mint egy ismeretlen palival akivel valamilyen oldalon írtál. Lehet többet fog akarni majd, és lehet hogy kapcsolat alakul ki köztetek.
2019. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
22:06 vagyok, ha belemennél akkor légyszi írd meg mi történt, érdekelne mi történt.
2019. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
AZ a gond hogy én külföldre tervezek, és majd ott akarok találni valakit, itthon pedig nem találtam még olyat aki kijönne velem külföldre.
2019. nov. 24. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:
82%
Nézd, ha neked fontos, hogy az első tapasztalat érzelemből legyen, akkor nem érdemes ezen rugóznod. Lezárod és kész.
2019. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!