Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nincs “meleg/bi párkapcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs “meleg/bi párkapcsolatok” szankció a kategóriákban?

Figyelt kérdés
Unom mikor itt minden kérdés fétisről meg pervezségről szól, de szerelem téma nem nagyon kerül elő. Tini és Felnőtt kapcsolatoknál nem lehet az ilyent csak úgy feltenni, mert jönnek a rosszmájúak egyből. Normális szex kérdés is alig van, nem csak a “szeretitek ez?” és társai

2019. nov. 28. 20:53
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

3: Igen, mindennek lenne kategóriája igazából, de azért vannak a témák, hogy összevonják öket. Az elfogadás részét a Lelki témáknák kell kérdezni. De jogos, ennyiből lehetne mindenből szekció.


5: Én elfogadó vagyok másokkal, de örülnék, ha nem csak annyiból állna az egész, hogy ki szereti a pisiszexet neg kinek van lábfétise. Szerelem téma viszont nem igazán jön elő, így aki arra lennének kíváncsiak, azoknak lehetne egy külön “helye”, ahol csak az van. Meg amugy is, furcsán jönne ki nálunk melegeknek, ha egy romantikus kérdés után jönne egy szexuális kérdés, ami megosztó lehet.

2019. nov. 30. 09:43
 12/12 A kérdező kommentje:
10: Hát igen, de az máshol is van. Általában pesszimista vagyok, de szerintem ezúttal jó lenne a közösségnek :) De kinek mi
2019. nov. 30. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!