Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Régebben megerőszakoltak....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régebben megerőszakoltak. Elmondjam a barátomnak?

Figyelt kérdés

Nem most történt, szinte még gyerek voltam, de nagy hatással volt az egész életemre. Viszont úgy éreztem, hogy mostanra már sikerült feldolgoznom.

Először arra gondoltam, hogy el sem mondom neki, mert nem akartam, hogy undorodjon tőlem.. vagy féljen hozzámérni, viszont valamelyik nap pont egy ilyen filmre kapcsolt és egy kicsit felzaklatott.. amit észre is vett és nem értette mi bajom van

Szeretnék őszinte lenni vele, de félek, hogy rosszul reagál...


2020. jan. 2. 19:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Mond el, ez belefer egy normalis kapcsolatba
2020. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt 22 éves meleg srác, engem is szintén megerőszakoltak, de nem kisgyermekként. Kisgyermekként molesztáltak, a szexuális erőszak 19 évesen ért.

Az intimitás és az erotika legkisebb gondolatára is rettegés tölt el. Nekem még egyáltalán nem sikerült feldolgozni.

Viszont természetesen emellett én is vágyom a szexre, de alkalmizni képtelen vagyok, ha pedig közelebb kerültem valakihez, akkor elmondtam neki, hogy miért zaklat fel annyira a téma. Eddig mindenki elfogadóan fordult ehhez.

2020. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem akartam, hogy undorodjon tőlem.. vagy féljen hozzámérni,"

Nem értem miért gondolsz magadra így, vagy más miért gondolna rád így.

Akitől undorodnék az az a m-cskos f-reg lenne aki ilyet művel.

Szerintem mondd el neki, ha úgy érzed kellő már az idő hozzá.

Szexnél nem jöttek elő a gátlások emiatt?

2020. jan. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor beszelj rola, ha valoban kepes vagy ra. Ne erezd kenyszernek.

Olyasmi pedig meg se forduljon a fejedben, hogy emiatt undorodna toled barki is.

2020. jan. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
91%
Pedig a reálisan nézve előfordulhat. :(
2020. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
És hogyan történt az erőszak? Le tudnád írni?
2020. jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
80%

Traumatizációt nemhogy nem illik, egyenesen tilos kérni, hogy felemlegessék, utolsó!

Miért akarod benne felbolygatni az emléket, hogy utána megint szenvedjen, mert a tudata középpontjába került?

2020. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

Ha kellően jóban vagy a barátoddal, szerintem mondd el neki.

Ha tényleg a barátod, meg kell, hogy értse.


17-es, talán igazad van, majd a kérdező eldönti, mit kíván megosztani belőle a publikummal.


Velem is történt kissé hasonló eset, de probléma nélkül végződött:

18 éves voltam, amikor egy éjszakai vonaton egy srác túlságosan beindult rám, és alig tudtam lerázni, úgy kellett ellöknöm magamtól, és bemenekültem az egyik fülkébe, és magamra zártam az ajtót. Fizikailag erősebb volt nálam. Szinte ki akarta tépni az ajtót a helyéből.

De nem mentem egyedül, a fülkében volt egy hetero barátom, aki szintén erős gyerek volt.

Akkor rossz élmény volt átélni.

Én mondjuk elkövettem azt a hibát, hogy legelőször nem ráztam le. Utána pedig nem vette tudomásul az elutasító válaszom.

2020. jan. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!