Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez egy komoly kérdés lenne! A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ella1234 kérdése:

Ez egy komoly kérdés lenne! A páromról van szó. A problémám a következő: A barátom undorodik a nemi szervemtől, akárhányszor rá néz azt mondja undoritó. Vajon meleg?

Figyelt kérdés
Nem értem miért lehet ez. Sosem akar orálisan foglalkozni velem, mindig azt mondja, hogy undoritó számára. A szexualis eletunk az átlagos, de nagyon önző. Szerintetek meleg? Vagy mire számitsak? 22/L
2020. febr. 25. 14:54
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van.. Mindenképpen új partnert fogok keresni, olyat aki hozz ám való és nem bisexuális
2020. febr. 25. 15:26
 12/22 anonim ***** válasza:
74%
Szerinten fake kérdés.
2020. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Tényleg nem! sajnos komoly....És ő még mindig tagadja, hogy meleg lenne vagy bármi ilyesmi, de a tenyek akkor is ellene szólnak!


Egyebkent: 22/L vagyok és a fiú 20

2020. febr. 25. 15:51
 14/22 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem ha szereted akkor beszéld meg vele. Mond neki hogy neked egy párkapcsolatban jól esne az is ha a másik is csinál valamit érted, mert ilyen egy egészséges párkapcsolat. És nem muszáj hogy meleg,bisex legyen! Vannak olyan férfiak, nők akiknek tényleg kellemetlen azt csinálni, de ha mondjuk nekem is ez kellemetlen lenne akkor meg probálnák mindent megteni azért hogy valahogy megoldjam ezt, mert szeretem a párom.


Ami ezt illeti:

„Igen, teljesen igazad van.. Mindenképpen új partnert fogok keresni, olyat aki hozz ám való és nem bisexuális"


Azzal ha bisexualis valaki azzal nincs gond, pl én is bi vagyok és van már több éve barátnőm és semmi gond sincs közöttünk, soha nem csaltam meg és nem is fogom. A bisexualitás azt jelenti hogy mind 2 nem vonz, és nem azt hogy fiúval és lányal jársz egyaránt! Ha meleg lenne akkor meg nem izgatna fel őt a tested, ( nem állna neki fel) vagy túl sokáig tart míg feláll neki, és nehezen megy el, mert férfiakra kell gondolnia.

2020. febr. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%
14 vagyok. 18/f/bi
2020. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
12%

Remélem mielőtt kidobod jól megalázod a szerencsétlent.

Ez a minimum, amit érdemel

2020. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
77%
Miért lenne attól meleg, mert nem akar téged kinyalni? Ha lefekszik veled, akkor eleve nem lehet meleg, max biszex. Nem mindenki él hal az orálért.
2020. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
77%
Lehet tisztaságmániás,és koszosnak érzi.
2020. febr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
33%
A minimum az, hogy gyökér. De lehet, hogy homár is. Ha már úgyis könnyen találnál mást, akkor szerintem érdemes lehet váltani. Nehogy az első gyerek után jöjjön rá, hogy mégis a kukit szereti. :) Hallani ilyenekről.
2020. febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem tisztaság mániás. Inkább kupis, én vagyok tisztaság mániás

És mint emlitettem nagyon igényes nő vagyok.

2020. febr. 25. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!