Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg nem létezik hosszútávú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem létezik hosszútávú kapcsolat meleg férfiak között?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. 1 hónapja jöttem össze a párommal, és mintha már nem érezném azt, amit az elején... megtörtént a szex, a minden, és azután... mintha kihűlt volna az egész, és annyira elszomorít, mert annyira jó ember velem, összeillünk kívül belül, de mintha nem lenne meg már a láng, és ezt ő is észrevette felőlem. Tapasztalatok esetleg? Jelzem, nem szexkapcsolat, hanem rendes párkapcsolatól (távkapcsolat) van szó..
2020. márc. 8. 22:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne létezne hosszútávú kapcsolat? Mi 16 éve élünk együtt a párommal monogám kapcsolatban. Mondjuk, ha te 1 hónap után már nem érzed azt, amit az elején, akkor lehet, hogy nem egymást keresitek. Én 8-9 évig(!) totál be voltam zsongva tőle/érte, mire átalakult a dolog nagyon bensőséges, mély szeretetté, de még most is bele tudok habarodni néha. Picit furi ez nekem, hogy mitől hűlhetett ki a dolog nálatok 1 hónap után? Akkor az nem valódi szerelem volt, csak hirtelen fellángolás. Szalmaláng. Lehet, hogy azért, mert távkapcsolatról van szó, ritkán találkoztok, kevés a fizikai kontaktus köztetek. Keress valakit közelebbről, akivel rendszeresen találkozni is tudtok, nem csak netkapcsolat meg teló. Akkor talán nem hűl ki olyan gyorsan a dolog.
2020. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
dehogynem nekem már 2 hetes hosszú távú kapcsim is volt
2020. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!