Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok akik nem csak szexet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok akik nem csak szexet kerestek, ti könnyedén boldogultok a komolyabb ismerekedéssel?

Figyelt kérdés

Hol próbálkoztok.


Elsődlegesen melegek véleményére lennék kiváncsi.



2020. márc. 30. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Melegeknél egyszerübb keresni csak szexet,

Esetleg abból alakul majd valami!

De kapcsolatot keresni!? Arra nagyon nagyon kevés az esély.

Grinder, Rómeó.

2020. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van párom! Évek óta, de anno én 3 évig AKTÍVAN kerestem mire... Sok idő és energia megy el rá. Nekem a randi.gay.hu jött be és érdemes a kép nélküli profilokra figyelni. Sokszor ott rejlik a jó.
2020. márc. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hiába a szándék a komolyabb ismerkedésre, ha nincs erre vevő.

Sosem izmos,divatos szépfiúkat kerestem,hanem egy érző, egyszerű srácot. Pár éve azt hittem megtaláltam....de ő sem tudott hűséges lenni.

Egyszerűen képtelen vagyok hűséges embert megismerni, pedig nálam alap a hűség, a bizalom.

Ami pedig a szexet illeti, nem tudnám megfordítani, és abból kiindulni, hátha lesz valami...a kezét sem tudnom senkinek megsimogatni, ha nincsenek érzelmek.

Tudom, ezért most gúnyosan nevet a többség.De nem érdekel, ilyen vagyok és nem változok meg, főleg nem ösztönből, azokon uralkodni lehet és kell is.

Komoly kapcsolatomat pedig az élet hozta, a véletlen, egyik portál sem olyan,hogy ott kapcsolatot lehetne találni.

2020. márc. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég nehéz párkapcsolatot találni. Én pl nem értek egyet azzal, hogy a szexből majd alakul. Lássuk be, ez ritka. Teljesen más alapokon fekszik egy szexrandi, mint egy sima üljünk be egy kávéra és ismerjük meg egymást randi. Illetve a másik személyhez is másképp állsz. Az egyik a szexről, testiségről szól, a másik pedig az érzelmekről, a másik fél megismeréséről.
2020. márc. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!