Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 20 alatti melegek miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 20 alatti melegek miért gondolják, hogy lehetnek bunnkók?

Figyelt kérdés
Nagyon sok ilyen storyba futok bele. Ha nem jön be vki akkor normálisan is lehet koptatni, stb. Azonban ez nem megy nekik. Nem arra gondolok mikor farok képet kapnak meg el se olvassák az adatlapjukat és írnak nekik. Hanem azokra akik eleve ismerkednek 1-1 emberrel és mikor vmi nem ok akkor bunkóznak. Nem értem. Én is voltam tini és mégis normális voltam. Ti is tapasztaljátok ezt?
2020. ápr. 4. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a 20 alatti melegek a bunkók.

Lehetne azt mondani, hogy az internet tehet róla, mert ott nincs következménye a bunkó viselkedésnek, de szerintem az emberek egy része élőben sem tud normálisan viselkedni.

Az a baj, hogy abból indulsz ki, hogy te hogyan viselkedsz. Csak ezek a személyek lehet teljesen máshogy gondolkodnak, mint te és sokkal érzéketlenebbek is lehetnek.

Bár ha olyanra nyomulsz, akinek nem oké az idősebb pasi és nem veszed a lapot, annál betelhet a pohár. Nem mindenki türelmes.

2020. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyeneket jol szajba kellene baxni. De mindegy, mert meg elveznek is.
2020. ápr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A stílussal sajna sokuknál van baj :D Majd az élet rendbe rakja őket ha dolgoznak stb. Csak most ez a trendi vagy nem tudom.

Amúgy ők is szenvednek tőle :D Van pár tini szexhaverom és ki vannak ugyanúgy. Hogy kb a randikon álompasit vár mind. Mesélnek. Hidd el nem generációs dolog ez. Mindig volt és van ilyen.

Bár tény hogy talán most több.


Az appok azt súgják hogy mindig van másik és ezért bárki cserélhető vagy pótolható. Hát így is kezelik a másikat. Amúgy ez majd akkor lesz jó mikor már kb minden környékbelit "kivégeztek" és eltelik 5-6 év. Aztán újra ugyanazokat látják, hiszen jelentős növekedés nem lesz a kínálatba 6 év távlatában.

2020. ápr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én néha megleckéztetem őket. Hagy tudják meg, hogy a fagyi nem csak egy irányba nyalhat ám.

Ráfér némelyik dívára. Az a durva amúgy, hogy fel se fogják mi a baj velük. A kedvenceim akik panaszkodnak, hogy mindenki bántja őket.

Na vajon miért? Mert gond van a stílussal. Valóban nem kor függő amúgy, de én is aláírom, hogy a tinik közt kicsit erős az arány de tuti csak azért mert még kezdők és ezt látják példának.

2020. ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!