Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívak, Volt már olyan szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívak, Volt már olyan szűz sráccal dolgotok aki közbe mégse akarta?

Figyelt kérdés
Tehát mikor elkezdted berakni meggondolta magát? Hogy reagáltatok? Én pl filóztam már olyanon hogy kipróbálom de pl én is törtem a fejem, hogy mi van ha közbe azt érzem nem akarom, nem élvezem, stb.
2020. ápr. 17. 12:40
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó nekem erősen kamu...
2020. ápr. 21. 11:21
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy tocsogott az arcod a spermától, hogyha a torkodba élvezett?


Egészen kamu sztori szagú a dolog.

2020. ápr. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Marcuss05 ***** válasza:
100%
Miért lenne már kamu?
2020. ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Életem első partnere volt. Kértem hagyja abba mert fáj és nem tette meg, mondván hamar elélvez bírjam ki. 16 éves voltam. A srác 17. Egy birkózó volt. Nagyon szexi volt, de az egész élményt elrontotta, hogy visszaélt a helyzettel. Szép méretes farka volt. Elsőként orál volt. Miután elélvezett a mellén pihentem. Majd elkezdett ő is kielégíteni engem majd mondta, hogy ha benne vagyok dugjunk. Kértem, hogy óvatos legyen. Rámfeküdt és nem volt óvatos. Legalábbis így éreztem. Valóban hamar elélvezett. Annyira azért nem kavart fel, de fájt és rossz volt, hogy az a fiú, aki előtte picivel még simogatott keményen lefog és visszaél a pózzal. Többször kértem, hogy hagyja abba de erre gyorsan dugni kezdett és mondta, hogy mindjárt elélvez. Az egész kb 3-4 perc volt. Nos ez volt az első nekem. Vegyes emlék. Kíváncsi lennék hogy ő hogy emlékszik de sajna nem tudom a nevét...
2020. máj. 17. 14:03
 25/28 A kérdező kommentje:
Kaptam egy levelet és jogos. Kihagytam az elejéről. A fent leírtakat üzibe kaptam. Nem akarta kirakni a srác de megengedte, hogy kimásoljam ide.
2020. máj. 17. 15:15
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Uni vagyok, de volt igen. Nagyon rossz volt abbahagyni, mert elég hosszúra nyúlt az előjáték, nagyon fel voltam izgulva és amint a makkom az ánuszához ért meggondolta magát. Mivel nála voltunk, így kb az egész hazavezető utat álló és lüktető farokkal tettem meg, amíg ki nem tudtam verni.
2020. máj. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
77%

Nekem csak olyan volt, hogy sima szopas helyett szopatva voltam, kerdes nelkul lenyelette velem es utana egy haverjat is le kellett szopjam

Azota ovatosabb vagyok, de ha mar odaig jutok akkor atadom magam az aktivnak h hasznaljon

2020. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%
Simán erőszak ez is szvsz.
2021. okt. 24. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!