Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire fontos számotokra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos számotokra, hogy akivel ismerkedtek, hány partnere volt korábban akár komoly kapcsolat, akár alkalmi terén?

Figyelt kérdés

Nekem van egy, szerintem szigorú mércém a fiúkkal kapcsolatban. Nem szívesen ismerkedem, mert 28 éves vagyok és evidens, hogy ebben a korban a legtöbb srác már volt vagy 10-20 fiúval, nem ritka hogy valaki akar 50 partneren is túl van ennyi idő után. Én soha nem tudtam valakihez hozzá sem érni, ha az nem szoros kapcsolat volt, vagy bizalmas barátság, így én így arc és név nélkül le merem írni hogy 28 év alatt 3 partnerem volt az ágyban. Abból 2 komoly kapcsolaton belül. A kérdésem, hogy ti mennyire tartjátok visszataszítónak, ha van egy jó fej, aranyos srác akivel ismerkedtek, de mondjuk elmondja, hány emberrel volt már együtt, és az kicsit (inkább nagyon) túl megy azon az értéken, ami a saját szempontok alapján normális lenne?


Zárójelben hozzáteszem, nekem ezzel sokáig nem volt gondom. Második, és egyben utolsó kapcsolatomban a párom, akit mindennél jobban szerettem, részegen megcsalt, azóta azt látom a fiúkban, ki kivel, hányszor lehetett, miket csinált, valószínű ez alakította ki, és hiába, nem tudom leküzdeni.



2020. máj. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez fontos, hogy tudjam hányadán állunk, illetve mennyire veszi lazán a kapcsolatait.

Nemi betegségekről nem is beszélve.

De én pont emiatt inkább először ismerkedek a partnerrel, a szex csak később jöhet.

2020. máj. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Nekem is elég fontos, nekem 1 partnerem volt 25 évesen, kapcsolatban - akiről utólag kiderült, hogy hazudott megismerkedésünkkor, és olyan 100 koruli partnere volt már. Ennek ellenére még együtt vagyunk, de sokszor eszembe jut a dolog. Számomra rettentő kiábrándító és taszító tud lenni a partnerek extrém száma.

Ha körülnézek a gyk-n (hányinger ami itt megy) vagy barmilyen felületen ahol melegek vannak, csak azt látom hogy az átlag melegnek rohad a lelke.

2020. máj. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez attól függ, hogy velem tényleg komolyat akar-e, vagy én is csak egy lennék a sok közül. mert ha az utóbbi akkor nyilván zavarna, de egyébként meg ha bejön valaki nem hiszem, hogy fennakadnék azon, hogy mi volt a múltjában.


23/f

2020. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Nos, már 3 éve együtt vagyunk a párommal és hasonló helyzet volt.

Én túlvagyok vagy 30 partneren, nagyobb zöme alkalmi volt. A páromnak én vagyok a második ember, akivel ágybabújt. Őt az elején zavarta nagyon, mikor előjött ez a bizonyos kérdés.. de utána elmagyaráztam neki hogy nem mindenki jön olyan biztos háttérből olyan morálokkal és lelki stabilitással mint ő. Hála az égnek megértette és azóta is együtt vagyunk. Soha nem csaltam meg és nincs olyan szenárió amiben el tudnám ezt képzelni. Ha igazán szereted, nem csalod meg. Pont.

Ennek semmi köze ahhoz hogy korábban hány emberrel feküdt le. Azok csak számok a múltban. Plusz, nem tudhatod miért is élt ilyen életet, hacsak el nem mondja. Nekem súlyos önbecsülési zavarom volt, leginkább a szüleim miatt és kellett a megerősítés. Így jutottam hozzá, mert máshogy nem tudtam, legalábbis azt gondoltam máshogy nem tudok. Persze, lehet ezt abba burkolni hogy nimfó és szimplán egy ri**c de mint mondtam, nem tudhatod. Szóval nem kell ám mindenkit egyből megkövezni mert olyan életet élt amilyet. Most vagytok együtt a jelenben és ha valóban megfogtátok egymást és nem ítélkezel akkor nem hinném, hogy gáz lenne belőle. Eleve nem szabad ítélkezni. Persze, a kivétel erősíti a szabályt.

2020. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak alkalmi a kapcsolat, akkor alapvetően fel sem merül bennem a kérdés, mert semmi közöm hozzá.


Párkapcsolat esetén az alkalmikra nem vagyok kíváncsi, és nagyon az exekre sem. Azonban ez mindig előjön mint téma. Ebben az esetben inkább az érdekelne, hogy kivel miért lett vége. Ebből azért a randi vagy randik során le lehet szűrni 1-2 információt a randi partnerről. Maga az hogy hány párkapcsolata volt effektíve nem izgat. Szexre úgysem azonnal kerülne a sor, hanem ha már kialakultak az érzelmek és biztosak vagyunk abban hogy ez már párkapcsolat.

2020. máj. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos lenne. Semmi tapasztalatom nincsen, de inkább szintén kezdővel kezdenék vagy, ha volt pár partnere az nem baj. Nekem szimpatikus vagy az alapján, hogy 3 volt eddig és ami nekem sok, az 15 partner fölött. Inkább mondja meg az igazat, ha sok volt neki akkor is, a hazugságot nem szeretem. Én nem teszek különbséget aközött, hogy csak ki akarok próbálni dolgokat, vagy a szerelmet keresem, hogy egyiknél számít a partnerek száma másiknál nem. Fertőzés veszélye így is úgy is benne van a pakliban. 23f
2020. máj. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Mindenkinek jó, ha az ágyban tudja, hogy mit és hogyan kell, érdemes, jól csinálni.

Ehhez ki kell póbálni több dolgot , esetleg több partnert is.

Gyakorlat teszi a mestert.

2020. máj. 12. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire
2023. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!