Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ideig működhet egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig működhet egy távkapcsolat?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok együtt a párommal, és jelenleg 300km szakít el minket egymástól...Szeptembertől sokkal közelebb lennénk egymáshoz, viszont most jön a nyár, és mivel nincs suli én is itthon, ő is otthon... Így a találkozókat is nehezebben tudjuk megoldani, heti avagy két hetente 1 nap, mivel nálam nem aludhat, és én sem nála egyelőre.. Tervben van, hogy majd kiveszünk apartmant egy hétvégére vagy hasonló.

Szerintetek működhet ez?

Ezen belül voltak vitáink, hazudott nekem 2 alkalommal (az egyik arrol szólt, hogy boldogtalan mellettem, mikozben nekem ezt egy szóval nem említette, de ezt már megbeszéltük), és néha ezen töröm az agyam, sőt gyakran, hogy ugyan elő fog e még ez fordulni, tudok e még benne bízni ugyan úgy mint eddig, mert nagyon szeretem, mindennél jobban, és allitasa szerint ő is engem. Kitartottunk egymás mellett a koronavírus ideje alatt is, ami 2 hónap.

Véleményeteket szeretném hallani! 20 éves vagyok mellesleg.



2020. máj. 27. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
hát még egy egészséges kapcsolatot is kikezd a távolság, és a tiétekben már oda a bizalom, úgyhogy szerintem egy-két hónapig ki fogjátok bírni, de aztán egyre tarthatatlanabb lesz a helyzet, és szétmentek
2020. máj. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

3+5+2 évig volt távkapcsolatom. Ami kb kéthetente egy hétvégét jelentett, időnként közben egy-egy napot.

Az elsőnek csúnya vége lett, a vége felé mindketten csaltuk egymást. A második jól működött, teljesen más miatt lett vége (másfelé folytattuk az életünk). A harmadikból együttélés lett, összeköltözéssel.

Mint ilyenben "tapasztalt", az a véleményem, hogy csak attól függ, hogy hogyan tudjátok közösen működtetni. De ebben a legfontosabb a közösen!

2020. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

2 évig éltem távkapcsolatban úgy, hogy egy óceán volt köztünk. Ha mi meg tudtuk oldani (200-300 Ft volt a repjegy / alkalom) ha találkozni akartunk és már együtt vagyunk 6 éve, 4 éve együtt élünk akkor nektek is működhet.

Az más kérdés, hogy nekünk mindig is nagyon jó volt a kapcsolatunk, soha nem voltak bizalmi problémáink. Videochateljetek sokat és beszéljetek amennyit lehet.

2020. máj. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha heti 1 alkalommal tudtok találkozni, és közös nyaralás is belefér szerintem semmi gond.

Inkább a bizalom vesztés lenne nekem a probléma.

2020. máj. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy álltok hozzá. Ha mindketten betartjátok a szabályokat és mindkettőtöknek megfelel így akkor működhet.
2020. máj. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. máj. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!