Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől lesz "...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől lesz " működőképes" egy távkapcsolat vagy egyáltalán működhet-e?

Figyelt kérdés

2020. márc. 30. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem működőképes...25/N Van aki szerint igen?
2020. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem működik

Nem egy ilyen tapasztalatból mondom... :(

2020. márc. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bizalom, bizalom, bizalom.
2020. márc. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Én jönnék egy ellenérvvel. Működhet, igen. Négy évig éltem ilyen kapcsolatban. Ahhoz, hogy működjön, a következők kellettek:

- kitartás

- 100%-os bizalom mindkét fél részéről

- rengeteg anyagi ráfordítás (utazások finanszírozása)

- annyi időt együtt tölteni, amennyit csak lehet

- sok energia befektetés

- azonos jövőkép

- azonos jövőkép mindkét fél részéről.

- eleve komolyan kell kezelni a kapcsolatot, nem lehet úgy belevágni hogy majd lesz ahogy lesz

- kell datálni egy végső időpontot, ameddig tart a távkapcsolat. Ugyanis örökké nyilván nem tartható fenn.


Négy év után mi össze tudtunk költözni, és már össze is házasodtunk.

2020. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!

Utólagosan is gratulálok!

2020. márc. 30. 20:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Köszi. Ha kérdésed van, nyugodtan írj.
2020. márc. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én magam nem tudnám működtetni, de ismerek olyan párt, akik évek óta így vannak és szuperül működik.Hogy hogyan? Elképzelni se tudom
2020. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Lassan 5 éve tökéletesen működik, mind a ketten egyetemisták vagyunk. :)

Bizalom sose volt kérdéses egyikünk részéről sem. Rengeteg kommunikáció..napi szinten beszélgetünk, érdeklődünk egymás iránt.

Minden működőképes, ha mind a ketten szeretnétek.

24L

2020. márc. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

4# Gratulálok :)

Nálam nem működött, ezért én nem is hiszek benne, de ezek szerint lehetséges

2020. márc. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
4 éve élünk távkapcsolatban, előtte 3 évig itt voltunk mindketten Pesten, sőt, egy utcában laktunk :) Máshová akartam egyetemre menni,mert az elképzeléseimnek az felelt meg a legjobban. Nem örült, de elfogadta. Bizalom, szeretet, közös jövőkép és közös célok! Hazudnék, ha nem lettem volna párszor a feladás szélén, nem azért mert nem szerettem, hanem mert az ember hétközben elszokik azért a párjától,ha máshol is zajlik vele az élet, egyetem, új barátok stb. De jól alakult és jövő ősszel összeházasodunk :) 27/L
2020. márc. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!