Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek. Ti hány évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek. Ti hány évesen fogadtádtok el és vállaltátok fel magatokat? Kinek mondtátok el? Van aki inkább, titokban tartja? KORT ÉS /VAGY NEMET is írjatok!!

Figyelt kérdés
Mikor volt az első kalandotok? Hogyan jöttetek rá hogy melegek vagytok? Hisztek Istenben, vagy a vallásban? Több pozitív vagy negatív visszajelzést kaptok? Szerintetek le lehet élni úgy egy életet, hogy valaki meleg, de a társadalom miatt inkább elfojtja magát? Lehet így boldognak lenni?

2020. jún. 9. 17:15
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
19-es, nyugodj meg, te is ugyanolyan értékes ember vagy, mint a többi ember. Azt nem tudom, hány éves vagy, és fiú-e vagy lány. Mindig bízz magadban, ne utáld magad. FEL A FEJJEL :)))
2020. jún. 11. 17:49
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk egy 5-ös skálán mennyire tudtátok elfogadni magatokat?

Én 5. Sosem volt gondom vele, és ez a mai napig így van.

Szüleitek hogyan reagáltak ?

Egész jól.

Van olyan személyes, vagy közeli ismerős általi story, hogy a szülők kitagadták őt emiatt ?

Hál' isten, nincs. Sajnos csak olyan van, ahol az anyuka verte ezért a gyereket.

Suliban volt, hogy piszkáltak titeket emiatt ?

Nem, sosem. Nem tudja rólam az iskola, csak ilyen 7 barát az osztályból.


#16-os voltam.

2020. jún. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

Szerintetek egy melegnek könnyebb úgy felvállalnia magát, ha eleve egy elfogadó közegbe születik, ott van, vagy mondjuk egy liberálisabb felfogású családba ?


Ha nincsenek ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatai pl, míg egy alacsony önbizalmú valakinél, aki sok bántást kapott életében, szerintetek az olyan nehezebben vállalja fel a melegségét ?

2020. jún. 11. 18:31
 24/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát... Mindkettő érintett. :D Nagyon jó családi hátterem van, viszont kaptam ezt-azt... Az önbecsülésem olyan... Hát egy ürülékkupacot többre tartok, mint magamat néha. xD

Viszont olyan közepesen nehéznek tartom vállalni, szóval voltak sokkal könnyebb és sokkal nehezebb dolgaim is az életem során.


19/p

2020. jún. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintetek egy melegnek könnyebb úgy felvállalnia magát, ha eleve egy elfogadó közegbe születik, ott van, vagy mondjuk egy liberálisabb felfogású családba ?

Igen. Én akkor kezdtem előbújni, amikor új oztályközösségbe kerültem, és több lmbtq+ tag volt ott. Emiatt kezdtem előbújni.

Ha nincsenek ezzel kapcsolatban negatív tapasztalatai pl, míg egy alacsony önbizalmú valakinél, aki sok bántást kapott életében, szerintetek az olyan nehezebben vállalja fel a melegségét ?

Igen. Véleményem szerint egy olyan ember, akit sok bántás ért más emberektől, elveszíti a bizalmát. Egy autóval sem megyünk bele kétszer ugyan abba a gödörbe, nem követjük el ugyan azt a hibát.szerencsére a melegségem miatt nem kaptam sértéseket.


Ugyancsak #16os voltam.

2020. jún. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:

Szerintetek Magyarország kb hány év múlva fog eljutni a Nyugat szintjére tolerancia és elfogadás szintjén ?


És itt az összes kisebbséget értem, melegek, romák, stb.... Sajnos ezen csoportokat diszkriminálják itthon azért elég rendesen.


Olyan jó lenne ha csak szeretet lenne ebben az országban...

2020. jún. 11. 19:00
 27/37 A kérdező kommentje:

Az a probléma, hogy egyes emberek diszkriminálva vannak ebben az országban. Pedig mindenki, legyen akármilyen bőrszínű, identitású ember, mindenki Magyarország polgára !


Ezért egyenlő jogok illetnének meg mindenkit !!! Az elnyomottakat, elesetteket kéne felkarolni, nem beléjük rúgni még egyet.


Az a durva, hogy szerintem normál esetben fel se kéne hogy merüljön a homofóbia.


Szerintem akik gyűlölködnek, azok ugyanúgy gyűlölik a romákat, feketéket stb, az ilyen homofób, rasszista emberekre az jellemző, hogy IQ-juk egy tyúkkal mérhető egy szinten... :D

2020. jún. 11. 19:07
 28/37 A kérdező kommentje:
Eleve sokszínűnek születtek az emberek, más hajszín, szemszín, vallás, identitás stb... és ez nem baj szerintem. Sokszínűség nélkül szürke lenne minden.
2020. jún. 11. 19:09
 29/37 A kérdező kommentje:
Ha lehetne 1 dolgot kívánni, azt kívánnám, hogy tűnjön el a gyűlölet, gyűlölködés a Világból !
2020. jún. 11. 19:13
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan fogadtam el magamat? Pontosan nem tudom, régen 12-13 évesen utáltam a melegeket, de azért néztem a palikat rendesen :D De úgy kb.15-16 évesen tudatosult bennem teljesen.


Ezt sokáig titkoltam, de először egy haveromnak(akibe belezúgtam akkoriban), utána meg a legjobb barátomnak mondtam el.


Inkább titkolom, kevesen tudják, de emiatt tönkrement sajna barátság is.


Még szűz vagyok, semmilyen szerelmi kapcsolatom nem volt, szóval csak várom a megfelelő srácot.


Isten szerintem létezik, csak nem olyan formájában mint amilyennek gondoljuk. Szerintem nem küldött le a földre egy csókát, hogy majd ha visszatér, akkor "tisztítson". Sokan a vallást utálják, ami nem lenne egy rossz dolog, de sokszor az önjelölt vallásosak miatt alakult úgy, hogy anno utálták a melegeket pl.


Többnyire pozitív a visszajelzés, csak a tálalás legyen jó. Az már a másik fél dolga, hogy elfogadjon.


Tuti nem lehet úgy leélni, hogy elfojtod azt a részét, ami a te jelentős az életedben. Most miért menjek egy olyan nőhöz, aki lehet hogy nem ronda és tök kedves, de ha nem vonz, akkor őt is csak hitegetem, nem csak magamat.


Lehet melegként boldogan élni, csak itthon necces, mert itt gyakorlatilag mindenki vakon él és ha egy kis ismeretlen megismernek, akkor jó hogy nem hajt végre rajtam démonűzést :D Meg ugye nem lehet elmondani hogy meleg vagy, mert egyből "felvágsz", illetve pár ostoba bármikor b**izhat meg megalázhat, de ha megkapják a homofób jelzőt, akkor vérig vannak sértve. Tény, hogy vannak kifogásolható részei egy-két módszernek az elfogadásért és sok a viszolygás az lmbt emberek között, de Europában viszonylag jól van kezelve a téma.

2020. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!