Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mastztrubáció/pisilés után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mastztrubáció/pisilés után miért érzek égő érzés a húgycsövemben?

Figyelt kérdés
Megfázás lehet?

2020. jún. 28. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Néha, de nagyon ritkán nekem is volt ilyen, amikor egy nap nagyon sokszor vertem ki. Talán 20x. De ilyen talán csak egyszer, maximum kétszer volt.

(Gyorstüzelő vagyok 😅😅)

2020. jún. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Még hozzátenném, hogy még nem voltam senkivel, és figyelek a higiéniára, szoval nemi fertőzés nállam biztos, hogy nem volt. Lehet, hogy a te esetedben más a helyzet, de remélhetőleg neked sincs nemi fertőzésed, mert ez annak a jele is lehet

#1 voltam

2020. jún. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
Ha megfázás (pontosabban felfázás, húgyúti fertőzés) akkor vizeletürítés közben is érezned kellene. Ettől még lehetnek olyan bacik amik a prosztatádban "bújtak el". Mindenesetre ha erősen csíp az nem túl jó érzés, ha nem múlik el magától 1-2 hét alatt akkor keresd fel az urológiát.
2020. jún. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

A felfázás olyan érzés, hogy állandóan pisilned kell, még úgy is ha nem jön semmi, és a vizelés vége mindig nagyon fáj.


Sok folyadék,vörösáfonyalé és csalántea segít megoldani a problémát.

2020. jún. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Valószínűleg a húgycsőben gyulladás van. Kezeld úgy, mintha felfázás lenne, az segíteni fog.
2020. jún. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Nincs semmi bajod,

Előfordul hogy a hugyvezetékben öszekeveredik a pisi, és a tej

Ha valamelyik nem ürül ki rendesen ez okoz csípő kellemetlen érzést.

2020. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha közvelen fröccsenés után pisilsz és úgy fáj az sztem is normális mert a két anyag pH-ja eltér. Nekem is szokott néha csípni az első amit én öblítésnek is nevezek. A többinek viszont már nagyon nem kellene, másodiknak se, harmadiknak pláne nem.
2020. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert utána olyan kémiai anyag szivároghat le,ami ezt kiválthatja .
2020. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!