Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket nem tud elbizonytalaní...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem tud elbizonytalanítani az elutasítás?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy én pl jó pasinak tartom magam még a hibáimmal is. Ezt persze erősíti, hogy sok olyan partnerem volt aki nagyon jól nézett ki, mégis velem talizgatott. Azonban a rómeón stb az elvárás úgy nézem kb a Belami filmesek szintjén van. Ami elég magas. Szóval így mondjuk több elutasítás vagy rosszabb esetben (sunyi tipus) nem válaszolgatás után el tud menni a kedvem. Mármár néha azt érzem lehet nem is vok olyan jó :D Másnak is volt ilyen? És ne értsetek félre, nem vagyok eltelve stb magamtól. Sőt alapvetően nem is a tipik jó pasiknak írok általában. Tekintve, hogy mindig úgy gondolom, hogy azoknak úgy is sokan írnak meg minden napra jut 10 nekik....
2020. júl. 11. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. A passzívak nagyon nagy része él álomvilágban. Közben meg panaszkodnak, hogy mindenki őket utasítja el, stb. Nehéz sajna normálisat találni. Ha normális akkor meg kiderül, hogy hozzám képest öreg vagy épp husi vagy messze lakik :D Sajna ez ilyen.
2020. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős, nagyon el vannak szállva itthon a melegek. Tényleg mindenki nagy farkát akar, amivel nem tud bánni, izmos, kidolgozott testet, miközben nekik nincs, álomvilágban élnek.
2020. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja igen. Az külön vicces amikor vki olyan offol akit amúgy én alapba nem akarok de nem olyan gáz csak nem az esetem, stb. Aztán úgy vok vele, hogy szexre jó lenne. Aztán offol. Na akkor jövök rá, hogy az álomvilág....
2020. júl. 11. 13:59
 4/4 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mert tudom, hogy legtöbben nem a kinézetem miatt utasítanak el. Eleve kamusok, akiket semmibe nem nézek, így nem foglalkozok velük. Illetve elbizonytalanítanak, de nem amiatt, mert emiatt kevésbé érzem magamat vonzónak, hanem mert eleve kamusok és mát kiábrándító, hogy mindenki az, így nem ismerkedek.
2020. júl. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!