Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben (bővebben lenn)?

Figyelt kérdés
Egy cserediák barát, akivel kinn tanultunk Németországban egy éve, fülembe jutott, hogy állítólag meleg (közös ismerős által). Lehet alapja, mert megkérdeztem, mi van a csajokkal, azt mondta röviden semmi, és témát váltott. Hogyan jelezzem neki, hogy bejön? Azóta sajnos ő Varsóban, én vidéken élek, és nem szeretnék erre rákérdezni Messengeren.

2020. júl. 27. 12:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nezd, mindenkeppen muszaj lesz felhozni, esetleg valami ehhez hasonlo temat, igy te is konnyebben tudsz majd rola beszelni. Utana johetnek a dolgok maguktol. De ha most nem lepsz, kesobb meg megbanhatod. Sok sikert! 🙂
2020. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Mivel nem is egy országban éltek, így tulajdonképpen mi is lehetne ebből?
2020. júl. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2, Lengyelország és Mo nincs olyan messze, mondjuk távkapcsolat? Vagy valamelyikünk kiköltözik a másikhoz?
2020. júl. 27. 12:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy a saját neméhez vonzódik ő is, nem biztos, hogy bejössz neki, ahogy az sem biztos, hogy kapcsolatot szeretne, vagy veled többet.

A távkapcsolatnak meg szerintem semmi értelme, ha nincs jövőkép a folytatás szempontjából.

2020. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4! Ez a kérdés, hogyan tudjam meg hogy ő is meleg-e és tetszem-e neki?
2020. júl. 27. 12:18
 6/14 anonim ***** válasza:
83%

Ha tetszenél neki akkor valószínűleg lépett volna akkor amikor volt lehetősége. A távkapcsolatnak ahogy írták nincs jövőképe hosszú távon, főleg nem 2 külön országból.


Nagyon gyermetegnek tartom ezt a fajta gondolkodásmódodat kérdező. Egyáltalán felmérted egy ilyennek az anyagi vonzatát? A lelki részét a dolgoknak?

2020. júl. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6! Sok pár él távkapcsolatban, az ember társas lény, legalább lesz egy tapasztalatom távkapcsolatban.


A másik, hgy elég zárkózott ember, nem tudom mi jár a fejében. Ha mégsem jövök be neki, lesz egy meleg haverom

2020. júl. 27. 12:23
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel valószínűleg ha csak rá nem akaszkodsz, mert ő éli vígan az életét nélküled boldogan, szerintem nyugodtan felteheted neki a kérdésed, és akkor majd kiderül.
2020. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegyem fel neki nyíltan? Nane
2020. júl. 27. 12:40
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi mást tudsz csinálni? Könyörgöm ilyen gyerek aggyal mint te inkább hagyd a fenébe az egészet. Éretlen vagy minden téren. De komolyan.
2020. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!