Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek ebben a helyzetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben (bővebben lenn)?

Figyelt kérdés
Egy cserediák barát, akivel kinn tanultunk Németországban egy éve, fülembe jutott, hogy állítólag meleg (közös ismerős által). Lehet alapja, mert megkérdeztem, mi van a csajokkal, azt mondta röviden semmi, és témát váltott. Hogyan jelezzem neki, hogy bejön? Azóta sajnos ő Varsóban, én vidéken élek, és nem szeretnék erre rákérdezni Messengeren.

2020. júl. 27. 12:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Például felhozni vagy célozgatni rá? Ha nincs értelmes válaszod, ne írj!
2020. júl. 27. 12:48
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondanám neki hogy meleg vagyok, meglátod érzed mit reagál.
2020. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Az ember társas lény..igen, de nem virtuális.

Hiába van párkapcsolatod, ha csak írsz vele és többször-kevésszer videochatelsz. a Lelked és a tested nem fogja úgy érezni, hogy párkapcsolatban vagy és ez nála is így lesz, majd a tudatallatid úgy kezd gondolkozni olyan helyzetekben, mint pl. mikor flörtöl veled a srác, hogy nem kapcsolja be az, oooh barátom van gondolatot, hanem "belevisz a rosszba".

2020. júl. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A távkapcsolat azért nem jó, mert még az elején oké, hogy sokat beszélget, chatel a két ember, de ha nincsenek találkozók, akkor ki fog hűlni, vagy keres mellette olyat aki közelebb van és nem csak távkapcsolat lehet belőle, hanem össze is költözhetnek, vagy többször tudnak találkozni.

Azért elég erő kell ám ahhoz is, ha vágysz a párodra, azt hónapokig nem tudsz vele találkozni, megcsókolni, átölelni, vagy szeretkezni épp.


"Például felhozni vagy célozgatni rá? "

Messze él, akkor miért csak célozgatni akarsz rá, ha például kollégádról lenne szó, vagy olyan emberről akivel szinte minden nap összetalálkozol, vagy bárhol összefuthatsz vele, ezért óvatosabb vagy, azt megértem, de vele?

Csak célozgatni akarsz, ergo te nem vállalod fel előtte magad, hanem azt várod, hogy ő bújjon előtted elő?

Gondold végig, hogy akarsz-e valamit vagy sem, és ezért tegyél is akkor.

2020. júl. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!