Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Planetromeo. Kép nélkül képet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Planetromeo. Kép nélkül képet kérni?

Figyelt kérdés
A Planetromeo-n mégis mit gondolnak azok, akik saját kép nélkül vannak, azaz nincs kit még egy arckép sem róluk, de küldenek egy felkérést, hogy tedd láthatóvá neki a tieidet? Úgy kíváncsi lennék, hogy mi van a buksijukban. Ha rólam nincs kint kép, akkor talán alap, hogy ha megszólítok valakit, küldök és csak utána kérem, hogy ossza meg velem pl az intimebb fotókat. Rólam van kint arckép, rejtett mappában 18 karikás is. De Eszem-fasđzom kétfelé áll, amikor egy totál fotó nélküli, köszönés nélkül, csak egy ilyen felkérést küld, hogy láttassam vele a rejtett képeimet. Az ilyen mit képzel?

2020. aug. 17. 16:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

nem semmi azért:)

persze függ kinek mennyire az

mik vannak:)

2020. aug. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Alfoldi Robit, Lakatos Leventet, Mujahid Zolit tobbszor lattam mar.


Baratom Csonka Andrassal is beszelt. Es meg van egypar.

2020. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
83%
Nekem nincs képem. Mármint csak olyan van, amin így nagyjából látni, hogy hogyan nézek ki, de nem vagyok felismerhető, mert elhomályosítottam, és privátban szoktam elküldeni a full fotót. Én sem szoktam elutasítani a kél nélkülieket, de ha késöbb sem akarnak küldeni képet, akkor offolom. És én csaj arcképpel szoktam cserélni, illetve képet kérni. Van aki kéretlen képeket küld a farkárol, azokat is otthagyom a p1csába
2020. aug. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
75%
Üdv a kamusok klubjában.
2020. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
14-es, te kamus vagy??
2020. aug. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 -remete- ***** válasza:
83%
Én kitettem ott. Magam rejszoljanak francsebanja. Ismerkedni úgybis többszörí irányított fogok. Mert mar jwrtam úgy hogy tök mással randiztam mint akit láttam a fotón.
2020. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Én kép nélkülieknek vissza se írok, ha én raktam ki a fejemről képet, akkor legyen benne is annyi, hogy minimum egy képpel kezd. (nem intimre gondolok itt, mert az is sűrű xd)
2020. aug. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%
Az szerintem is gáz, ha valaki úgy vár el képet, hogy mondjuk neki nincs feltöltve. Az viszont alapból nem gáz szerintem, ha valakinek nincs fent képe, mert nem tudhatod, milyen indoka van rá. Nekem sem volt mindig fent, mert amikor a falumban laktam még, nem akartam kínos szitut. Én visszaírok normálisan azoknak is, akiknek nincs fent képük, mert egyfelől nem vagyok bunkó, ha szólnak hozzám, válaszolok, meg sose tudhatja az ember, mikor talál rá egy különleges emberre, képet picit később is tudsz kérni, "Képet tudnál küldeni?" - mindössze 3 szó, akinek erre nincs ideje, az rég rossz úton jár véleményem szerint.
2020. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az észrevételeket, véleményeket. Önmagában én sem haragszom, ha valaki nem tesz ki képet, és attól még el lehet indítani a kommunikációt, aztán pár mondatváltás után megvan a képküldés, ezzel semmi baj. Nekem attól dobja le az agyam az ékszíjat, amikor nekem, akinek van kint arcképe, nem is köszön a másik, hanem azonnal intimképkérőt küld. Róla meg semmi.
2020. aug. 21. 05:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!