Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom elvárja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvárja, hogy leszopjam, de nem dug meg, pedig igényelném. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a barátom 26 éves, és nem igazán működik közöttünk a szex. Azt mondja, ő nem kívánja az anált, meg szerinte gusztustalan, viszont én szeretném. Én megteszem neki, hogy minden nap leszopom, de akkor ő miért nem hajlandó egy kis kompromisszumra, hogy nekem is jó legyen? Igazából én szívesen kielégítem orálisan, nekem ez nem kényszer, viszont nekem rosszul esik, hogy még heti egyszer sem hajlandó velem szexelni.

2020. aug. 27. 08:34
1 2 3 4 5
 11/46 Sophia Ajutthaja válasza:
78%
Ez nem barát, hanem szexuális partner.
2020. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
7%

A többség hülyeséget ír.


Valami miatt más módjáról a szexuális kielégülésednek nem beszélsz....

Ez gyanús.


A párod egyértelműen kimondja, hogy számára nem út az anális közösülés.

Ez gyakori a homoszexuálisok közt.


Arról hogy orálisan kényeztetne e nem beszélsz.


Vagy mert annyira önző vagy, hogy eszedbe sem jutott az ő igényeire igazítanod a saját kielégülésedet, vagy mert hajlandó lenne orálisan kényeztetni, de neked az nem elég.


Harmadik eset az lenne, hogy rákérdeztél, és nem hajlandó rá, de ebben az esetben a vádba ezt is belefűzted volna, tehát ez az eset nem áll fenn.



Ne próbálj minket manipulálni, hogy igazold nagad.

Ebben a párkapcsolatban te vagy a hunyó, és emellett még mártírkodnál is egy sort.


Ha nekem lenne ilyen pasim azonnal szakítanék vele.

Nem bírom az önző manipulatív passzívagresszív embereket.

2020. aug. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nem vágyom arra, hogy orálisan kényeztessen, mert full passzív vagyok, ő meg full aktív
2020. aug. 27. 11:45
 14/46 anonim ***** válasza:
7%
Nah, akkor ki bújt a szög a zsákból, és te vagy képtelen a kompromisszumra.
2020. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Azt ugye vágod, hogy ő ki van elégítve, csak én nem?! ha akarnám se szopna le, mert full aktív, akkor meg miről beszélsz hogy kibújt a szög a zsákból?! :D de akkor legalább megujjazná a popsim, vagy kinyalna... de semmi...
2020. aug. 27. 11:52
 16/46 anonim ***** válasza:
78%
12-14, te a barátja vagy, hogy itt IS így nyilvánulsz meg?! Remélem csak viccelsz. Persze annak meg eléggé sz@r.
2020. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
14%

Játszunk fekete fehér igen nemet.

Csak igen és nem válasz létezik.


Ő undorodik az análtól?

Igen.


Járható út az anál?

Nem.



Hajlandó lenne orálisan kielégíteni?

Erre még mindig nem adtál választ, igen vagy nem?


Hajlandó lennél arra a kompromisszumra, hogy orálisan egészítsen ki?

Igen, vagy nem?

2020. aug. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Úgy látom, értőolvasás egyes... mivel full aktív, így nem szopna le engem, olvasd is el a válaszomat, ne csak írogass bele a vakvilágba
2020. aug. 27. 12:09
 19/46 anonim ***** válasza:
12%

„ha akarnám se szopna le, mert full aktív”

Ebből csak az derül ki, hogy te nem akarod.


Ki bújsz az egyértelmű válaszok alól.


Megkérdezted már?

Igen, vagy nem?

2020. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:

Mivel full aktív, így ha akarnám se tenné meg (de nyilván nem akarom, mert én meg full passzív vagyok) de látom, nehéz felfogásod van...


Sosem szopott le senkit, ezt ő mondta, amúgyis light SM téma is érdekli, és domináns típus, tehát azt gondolom, érthető hogy nem szop le senkit,


amikor én szopom őt, akkor is néha bedurvul és a fejem a farkára nyomja, meg mélytorkoztat, mert domináns típus

2020. aug. 27. 12:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!