Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom elvárja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvárja, hogy leszopjam, de nem dug meg, pedig igényelném. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a barátom 26 éves, és nem igazán működik közöttünk a szex. Azt mondja, ő nem kívánja az anált, meg szerinte gusztustalan, viszont én szeretném. Én megteszem neki, hogy minden nap leszopom, de akkor ő miért nem hajlandó egy kis kompromisszumra, hogy nekem is jó legyen? Igazából én szívesen kielégítem orálisan, nekem ez nem kényszer, viszont nekem rosszul esik, hogy még heti egyszer sem hajlandó velem szexelni.

2020. aug. 27. 08:34
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem miért pontoztátok le a válaszolót, pedig teljesen igaza van.

Nem mindenki szereti az anált, köztük én sem.

Bekategorizálta magát a pasi aktívnak, mert ha felmész a társkeresőre, rögtön megkérdezik, aktív, uni vagy passzív vagy. Mindenképp be kell kategorizálnia magát az embernek, mert ezek szerint nincs olyan opció, hogy no anal.

Nem használ ki, nem megerőltetés vagy kényszer neked az hogy lesz-pd, az lenne az, ha engednéd hogy ő is leápoljon téged annak ellenére, hogy te azt nem szereted. Ő legyen ebből a szempontból veled megértő különben egy önző f@sz lenne, de te nem vagy az.

Azt sem értem ez ismerkedés során, hogy hogy nem derült ki?

2020. aug. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Megcsalt... más srácot rendszeresen dugott, aki viszont sosem szopta le, tegnap felvetettem neki a dolgot, hogy nem hiszem el, hogy nem kívánja, és akkor mondta el, hogy van egy srác, akit heti kétszer meg szokott dugni
2020. aug. 28. 09:43
 33/46 anonim ***** válasza:
96%
Na jó én mostantól csak egy kávét kérek, és a "párkapcsolat" definíció átgondolását esetetekben.
2020. aug. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
95%

Szóval leszopod, ő nem analizál meg, de egyedül csak téged nem, holott veled van párkapcsolatban, de mást igen?


Mást miért, miért van veled párkapcsolatban ha nem bír szexuálisan?????

Az ember ha full paraszt még akkor is logikusan cselekszik, de ebben semmi logika nincsen...

2020. aug. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy nagyon bejövök neki és hogy jól tudok szopni
2020. aug. 28. 13:06
 36/46 anonim ***** válasza:
94%
Remelem ezek utan kivagtad, mint macskat sz@rni.
2020. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
94%
HUh ez ám az igazi szerelem ehogy kidobd kincs az ilyen férfi
2020. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 A kérdező kommentje:
kidobtam, de a másik srác is "kidobta", mert ő meg rólam nem tudott
2020. aug. 28. 14:40
 39/46 sanyó9999 ***** válasza:
94%
Ez így sehogy sem kerek.A kérdező,vagy gyerek,vagy a szereplési vágya teng túl!Először is full aktív,de dugni nem dug,nem válaszol,titkolódzik,a végén belekeveredve kitalál egy harmadik srácot,akivel mégis dug holott ki nem állja azt a formát.Itt már a saját hazudozásaiba keveredett bele. Ez az egész úgy kamu ahogy van! Egy kis srác unalmában irkált! Ennyi.
2020. aug. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
95%
Nah végre valaki rajtam kívül, aki szerint is bűzlik a sztory. :D
2020. aug. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!