Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom elvárja, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom elvárja, hogy leszopjam, de nem dug meg, pedig igényelném. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok, a barátom 26 éves, és nem igazán működik közöttünk a szex. Azt mondja, ő nem kívánja az anált, meg szerinte gusztustalan, viszont én szeretném. Én megteszem neki, hogy minden nap leszopom, de akkor ő miért nem hajlandó egy kis kompromisszumra, hogy nekem is jó legyen? Igazából én szívesen kielégítem orálisan, nekem ez nem kényszer, viszont nekem rosszul esik, hogy még heti egyszer sem hajlandó velem szexelni.

2020. aug. 27. 08:34
1 2 3 4 5
 21/46 A kérdező kommentje:

Ha te ebből nem tudod leszűrni az igent és a nemet, anélkül hogy konkrétan leírtam volna e két szót, akkor az a te bajod. Amúgy meg nem vagy senkim, hogy ilyen erőszakosan számonkérj. Biztos hasonló gondolkodásod lehet a barátoméhoz


neked meg a szövegértés megy nehezen

2020. aug. 27. 12:41
 22/46 anonim ***** válasza:
21%

Az ember ha sértettnek érzi magát minden eszközt megragad, a saját igazának igazolására, te egy igennel már az első kérdésnél igazolhattad volna magad a pároddal szemben, és az állításaimmal szemben is.


Nem tetted meg. Ha igent mondassz és hazudsz, tudod hogy hazudsz és nem neked van igazad, ha nemet mondassz elismered hogy nem neked van igazad.

A középutat választod és a sejtéseidet tényként próbálod előadni. Így lehet hogy igazad van, legalábbis ezt a látszatot megtarthatod.


Legyen gerinced és kérdezdmeg a párod.

Vagy mindegy a válasza, mert az hogy leszopnak nem elég neked?


Akkor legyen gerinced és szakíts vele.

2020. aug. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
74%
Tehát ha jól értem, akkor ő azt állítja, hogy nem szereti az anált. Én a helyedben nem maradnék együtt olyannal, akivel nem passzolok össze szexuálisan, mert nyilvánvaló, hogy ő nem fog változtatni a hozzállásán.
2020. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
97%

Borzasztóan önző a partnered. Te akkor nem is elégülsz ki? Vagy kivered magadnak miközben szopod? (Mondjuk az nekünk full passzívoknak nem is kielégülés).

Szerintem is mondd meg neki hogy ez nem normális dugjon meg vagy szakíts ha nem változik.

2020. aug. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
96%
Önző arrogáns pasi.Cseréld le!
2020. aug. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Beszelj vele! Es akkor talan megoldodik a problema. Sok sikert!😉
2020. aug. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
24%

Csak hogy tisztázzuk, neked csak a rektális kényeztetés dukál, ami számára nem járható út, megérthető okok miatt...


Te szopod mert suereted így kényeztetni a partnered.


Azt viszont nem vagy hajlandó elárúlni, hogy ő szopna e, csak érezteted, hogy mivel aktív ezért VALÓSZÍNŰLEG nem.



Picit sem gyanús hogy nem kérdezel rá nálla, ha igent mondana az kompromisszum lenne a részéről, és akkor nem hibáztathatnád.

2020. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Mar nem azert, de milyen full aktiv, ha nem szeret dugni?


Akkor nem full aktiv. Aki csak oralisan szereti, az side.


Ismerkedes soran nem derult ki, hogy nem szeret dugni? Kar volt vele osszejonni.

2020. aug. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat több, mint a fele az ágyban döl el, hogy jó-e, vagy sem.

Ha nincs egyetérés a szexben, akkor a többi dolog sem lesz rendben.

A helyedben én nem lennék a szopógépe, hanem szakítanék vele.

2020. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
96%
Most ez csak rajtad múlik mit vársz tőlünk? Ha neked elég hogy a köcsöge vagy, mert jelenleg kb ennyit jelentesz neki, akkor a te dolgod, de akkor ne panaszkodj hogy nem elégít ki. Én ezt a "köcsög" verziót akkor tudnám csak elviselni, ha tudnám az illetőről, hogy egyébként hetero mondjuk, vagy biszex, és csak alkalmi jellegű lenne, olyan barátság extrákkal. De egy kapcsolatban úgy kéne hogy adok kapok, nem?
2020. aug. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!