Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg lehet bízni a 16-18-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni a 16-18-as korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokszor elutasítottak, mert nem bíznak meg bennem, azt hiszik, olyan vagy, mint a többi velem egy korú. Pedig én őszinte vagyok mindenben, de azt tapasztalom, hogy nem hisznek nekem. Van olyan fiatal (17-30) meleg férfi, aki meg tudna bennem bízni? És hajlandó lenne komoly kapcsolatra?

2020. szept. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy?
2020. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
83%
Hova valósi vagy?
2020. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:

#2

Ezzel csak magadat minősíted. Elhiheted, vannak abban a korosztályban olyanok is, akik komolyat keresnek, és megbízhatóak. De egyet értek azzal, hogy a 90%-a hazug


#3

Budapest

2020. szept. 22. 21:21
 4/60 anonim ***** válasza:
71%

A bizalom egy dolog, de egy 16-18 éves az még tini, nincs kiforrott személyisége.


Ha 25 fölött vagy, emberileg nem lesz ez a párkapcsolat túl kiegyensúlyozott.


Vegyük az alap életszituációkat:

Te melózol, ő iskolás, te a villanyszámla miatt parázol, őa matekdoga miatt. Neki alig van pénze egy vbkra, te meg a bevásárlás és a számlák közt szortírozol.

(Hacsak az a tini nem valami szuperönnáló wunderkind vagy te vagy megragadva a mamahotel-késôi érettségi-munkanélküliség szituban.)



Az is meglehet, hogy ő minden héten mással kavarna, összeköltözésen gondolkozol. De ez nem mindenki... van aki 18 évesen is kutyát meg közös lakást akar, van aki 45 felett is csak kefélne.


Szóval komoly, hosszú kapcsolatot ne remélj nálad sokkal fiatalabb gyerekektől.

2020. szept. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
A saját korosztályomról beszélek. Csak nem értem, miért nem adnak egy esélyt? Elhiszem hogy sok a kamus, mert tapasztalom, de attól én más vagyok.
2020. szept. 22. 22:08
 6/60 anonim ***** válasza:
100%

Első voltam bocsanat azt hittem idosebb vagy olyan volt a kerdes, mintha.:D


De nem valaszoltal es megiscsak ketertelmu a kerdes ugyhogy megkerdezem megegyszer.


Amugy a 21:45 valaszolonak igaza van a masik perverz majmot meg ma este kidobjak gyakorirol.

2020. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
78%
Aha, te más vagy... csak épp zsigerből lenézel egy teljes korosztályt, és annyit nem vagy képes felfogni, hogy nem az életkorától lesz valaki megbízható, vagy sem.
2020. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
95%

Ja így más.


Az adott infó alapján azt hittem 45-50 évesen sír a szád, hogy a tinikben nem lehet bízni...


Konkrétan hol és hogyan próbálkozol?

Mit értessz a bizalom alatt?

Hogy lehet velük randizni? Hogy a szexben védekeznek? Hogy nem csalnak meg? Hogy azok akikek a profiljuk mondja őket?

2020. szept. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

#9

Kimondta, hogy lenézem őket? Nyílván lehet fiatal megbízható, és idősebb kamus is, de nem kell minden emberbe belekötni

2020. szept. 22. 22:42
 10/60 anonim ***** válasza:
100%
Bennem lehet bízni csak nem találok megfelelő partnert 17/f
2020. szept. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!