Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg lehet bízni a 16-18-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni a 16-18-as korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokszor elutasítottak, mert nem bíznak meg bennem, azt hiszik, olyan vagy, mint a többi velem egy korú. Pedig én őszinte vagyok mindenben, de azt tapasztalom, hogy nem hisznek nekem. Van olyan fiatal (17-30) meleg férfi, aki meg tudna bennem bízni? És hajlandó lenne komoly kapcsolatra?

2020. szept. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 21/60 A kérdező kommentje:

#20

Nos, megértelek, én is 18 éves létemre nem bízom meg a saját korosztályomban. Érdekel, kinek mi a véleménye, hogy csak én tapasztalom e, mert ugye, mondhatok bármit, de én magam is egy komolyabban gondolkodó srác vagyok. Sajnos koromhoz képest túl sok rossz dolgot éltem át, ami megtanított sok mindenre, többek közt megbecsülni azt, aki szeret.

2022. júl. 6. 12:16
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnos úgy vagyok vele, hogy 36 éves létemre a fiatal fiúk tetszenek. Az a 16-23 éves korosztály. És csak úgy általánosságban is ha beszélgetek, igenis vannak nagyon komoly, érett fiatalok. Nem szabad senkit egyből lebecsülni.
2022. júl. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy kiben lehet megbízni és kiben nem, az nem életkortól, hanem embertől függ. Bármelyik korosztályban van megbízható és megbízhatatlan ember is.
2022. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
0%
Tizenévesen nem párkapcsolatban kell gondolkodni, mert még alkalmatlanok vagytok rá (hiába is hiszitek az ellenkezőjét). Élni kell, szexelni ezerrel, kiélni a vágyaitokat, amíg még fiatalok és kívánatosak vagytok.
2022. júl. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
100%
24: Persze, hátha akad neked is egy a horogra. Mintha párkapcsolatban nem élhetné ki valaki a vágyait, és más vágyai nem is lehetnének mint a szexuálisak, másra elképzelhetetlen hogy igénye van. Visszagondolva a tini szerelmekhez fűződnek a legszebb emlékek és szerintem nem igazán említhető egy lapon azzal amit egy hookup adni tudott vagy tud. A versenyzők jelentős része kortól függetlenül alkalmatlan a kapcsolatra. Nyilván tök más egy kapcsolat tizenévesen, harminc felé, meg idős korodra de ettől még ugyanúgy képesek olyan kapcsolat kialakítására ami az igényeiknek megfelel.
2022. júl. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
87%
40 vagyok megbízható
2022. aug. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
91%

Mondani akárki akármit tud, mégsem az van, amit ígér. Ez úgy működik, ha az egyik fél megérzi a másik gyengeségét, igyekszik azt kihasználni a megbeszéltek ellenére is(pl. azt mondja, hogy elmegy haza aludni egyet, de közben a haverjaival bulizik és téged meg sem hívott).

Attól is függ mit jelent számodra a bizalom, mint pl. megbízhatsz benne anyagiakban, védekezik, ha esetleg mással is hancúrozna(természetesen kicsi az esély, hogy fog, de hátha tudod).

Nehéz a mai világban olyan bizalmast keresni, aki valóban is komolyan gondolja, főleg, akit kifogsz, hogy megcsal, átver, hazudik - azért teszi, mert úgy érzi nincs mit veszítenie, bármit megtehet, egyszer élünk, van egy hülye, aki szereti és az jó neki.

Nem minden esetben van így ez, de nagyon ritka az, hogy monogám kapcsolatban éljen két férfi egymás mellett. Főleg, ha nincsenek egymásra utalva.

Mindenesetre kívánom mindannyiunknak, hogy megtaláljuk a magunk boldogságát, bár egyre elkeseredettebb vagyok e téren. Egyszerűbb csak beletörődni, hogy egyedül döglünk meg :)

2022. aug. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
86%
Senkiben sem lehet/szabad megbízni.
2022. aug. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:
Kedves 28as, miért gondolod így?
2022. aug. 19. 11:29
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
De lehet csak jól kell választani
2022. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!