Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg lehet bízni a 16-18-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni a 16-18-as korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokszor elutasítottak, mert nem bíznak meg bennem, azt hiszik, olyan vagy, mint a többi velem egy korú. Pedig én őszinte vagyok mindenben, de azt tapasztalom, hogy nem hisznek nekem. Van olyan fiatal (17-30) meleg férfi, aki meg tudna bennem bízni? És hajlandó lenne komoly kapcsolatra?

2020. szept. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
92%

Oh mondani sok dolgot mondanak az emberek. Vajon te MINDEN levélre válaszolsz? Akkor is ha nincs képe? Akkor is ha ronda? Akkor is ha kiesik a korosztályodból? Csak példának írom. Nem ítélkezni. Csak példa. Ha a válaszod igen akkor máris kivétel vagy, de a többség pl erre azt mondja, jaj a primitív levelekre meg az öregeknek nem. Akkor máris nem igaz a minden. Én mindre reagálok, mert ettől vagyunk EMBEREK. A tetteink kihatnak a személyiségünkre és az életünkre. Ezt szerintem érdemes korán megjegyezni. Persze lehet rossz nemet mondani. Sőt nagyon kellemetlen, de ez akkor is alap. Csak egy példa volt. Nem is tudom hogy mit akartam kihozn belőle.


Ismerkedj, szánj időt rá és lesz eredmény.

2020. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
100%
Ja és MINDENKIBEN meg lehet bízni ha normális. A kérdés, hogy nem él-e vele vissza. De ez nem kor kérdése.
2020. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:
Én minden levelet elolvasok, és mindenkinek válaszolok. Voltam már idősebbel is, megpróbàltam, de nem ment, mert nem volt egyforma a gondolkozásunk. Én érzelmeket szerettem volna, ő csak dugni
2020. szept. 23. 00:15
 14/60 -remete- ***** válasza:
61%
Nem bízom bennük. A 30 as korosztály már egészen jó. De 18 huszon évesek hagyjuk már.
2020. szept. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:
Azért van egy-kettő, akiben meg lehet. De ezt addig nem tudod, amíg meg nem ismered. Bennem pl meg lehet, én megbecsülöm azt, ha valaki szeret. Nagyon szar gyerekkorom volt, a tesómék bántottak, a suliban bántottak, apum alkoholista volt, szart rám, anya meg agyon dolgozta magát, hogy egyáltalán enni tudjunk. Kicsiként senki nem volt, akivel beszélgethettem volna, magányos voltam. Most is csak 2 barátom van, de ők legalább igaziak.
2020. szept. 24. 15:39
 16/60 ftf1983 ***** válasza:
79%
Egy 16-18 éves megbízhatóbb és, ha érzi, hogy jól bánnak vele még hálás is. A 30-sok meg hagyjuk, katasztrófa. Kamusok, komplexusosok, csapongók, megbízhatatlanok.
2020. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
100%
Nem korosztályokban, hanem emberekben kell megbízni. Van akiben lehet, van akiben nem.
2022. jún. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%
Én barátkoznék mindenféle túlkombinálás nélkül.
2022. jún. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 A kérdező kommentje:

#18

Ha van kedved, írj😉☺️

2022. jún. 6. 19:19
 20/60 anonim ***** válasza:
83%

Őszintén szólva én sem bízok meg bennük. Ha úgy van eldumálok velük, de nem igazán szokott valami sikeres lenni. Itt most a 16-20 éves korosztályra értem. Bár én is 18 éves vagyok, de egyszerűen komolytalannak és bizonytalannak találtam a korosztályomat. Senki sem szeretett volna kapcsolatot, ha igen, akkor az volt a baj, hogy ő titkolózótt, és nem mert sehova sem menni, stb. Én ezt már megléptem, nem szeretnék titkolózni és ugyan azokat a köröket futni. Ha meg találkoztam olyannal akikkel ez mind passzolt, az meg sajnos nem jött be, vagy külsőre vagy belsőre. Persze 20 felett is vannak ilyenek de sokkal kevesebb. Ezért is ismerkedek az idősebb korosztállyal, kb. 23-30. Külsőre is tetszenek nagyok, hogy férfiasabbak, azonban nem idősek, meg már tényleg lehet velük komolyan ismerkedni.

És szerencsével is jártam az ismerkedés során :)

2022. júl. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!