Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg lehet bízni a 16-18-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni a 16-18-as korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokszor elutasítottak, mert nem bíznak meg bennem, azt hiszik, olyan vagy, mint a többi velem egy korú. Pedig én őszinte vagyok mindenben, de azt tapasztalom, hogy nem hisznek nekem. Van olyan fiatal (17-30) meleg férfi, aki meg tudna bennem bízni? És hajlandó lenne komoly kapcsolatra?

2020. szept. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%
Én meg szívesen megvendégelnék egy meleg erdélyi srácot... Felvidéken...
2022. dec. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább pont hogy a fiatalokban nem bízom meg annyira (a 18 év körüli korosztály). Mert még általánosságban éretlenek, tapasztalatlanok, és forr a vérük, sokan inkább kalandoznának. Nekem pedig stabilitásra és biztonságra van szükségem, egy erős férfira. És teljesen más élethelyzetben vagyunk (én dolgozok, ő suliba jár) És félnék, hogy pár hónap után megunja a párkapcsolatot, kalandozni szeretne. Ami persze teljesen érthető is ebben a korban.

Biztos vannak kivételek, és a kora miatt alapból nem utasítotanék el senkit, csak fenntartásokkal kezelem a közeledést.

Persze egy 18 éves fiú is lehet komoly érett férfi, vagy egy 28 éves éretlen, bizonytalan lelkileg.

2023. márc. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 A kérdező kommentje:

51-es

Én pont a kivételbe tartozom, általában engem is elutasítanak, mert nem keresnek komolyat, csak kalandoznak. Nekem meg nem arra van szükségem, nekem érzelmi kapcsolat nélkül nem megy a szex.

Én most 19 éves vagyok, jelenleg a párom 36. Az első kapcsolatom is egy 36 évessel volt, 2 évet voltunk egyutt, de ő nem akart szexelni valamiért, nekem hiányzott, ebből sok veszekedés lett, mindenért engem okolt, és mindig én voltam a hülye, ezért otthagytam. Volt huszonéves exem is, de ő olyan komolytalan volt, és meg is csalt, majd úgy csinált mintha az én hibám lett volna.

2023. márc. 31. 09:59
 54/60 anonim ***** válasza:
100%

#53

Hány kapcsolaton vagy túl?

2023. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 A kérdező kommentje:

#54

Komoly kapcsolatom eddig ez úgymond a 4edik, abból 2ben megcsaltak, 1 nem működött, és most van ez ami alakulgat.

2023. márc. 31. 12:48
 56/60 anonim ***** válasza:
82%

19 évesen a negyedik kapcsolatban vagy...


Meg lehet bízni a tizenéves korosztályban? Nem, mivel azt sem tudjátok, hogy mi is valójában társnak lenni, összetartozni stb.

2023. márc. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

Bennem meg lehet bízni, lehet velem őszintén beszélgetni. Én is megmondom, hogy jelenleg nem keresek kapcsolatot és úgy gondolom, hogy nem is vagyok elég érett rá. :)

18

2023. márc. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
80%

Van ám pedig olyan idős,aki igencsak szeretetet,érzelmeket keres-csak erre nem vagytok vevők.

13-ashoz írom.

2023. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

#58

Mit kezdenél egy 19 évessel 54 évesen szívem?

2023. márc. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

Kedves 56os

Értelmezni majd én megtanulok helyetted. A négy kapcsolatból 2ben megcsaltak. Az egyik fél év után a másik másfél hónap után. Ott miért én lettem volna a hibás? Vagy a másik hogy 2 évig kitartottam a párom mellett úgy hogy egyszer nem volt semmi szexuális kapcsolat köztünk. Csak az utóbbi félévben nagyon átment abba hogy engem okolt mindenért, állandóan sértegetett, úgy tett mintha ő sose hibázna. Mentálisan tönkrementem benne, pszichológushoz járok azóta is. Nem tudom hogy ezeknél én mit rontottam el.

2023. márc. 31. 20:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!