Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meg lehet bízni a 16-18-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bízni a 16-18-as korosztályban?

Figyelt kérdés
Sokszor elutasítottak, mert nem bíznak meg bennem, azt hiszik, olyan vagy, mint a többi velem egy korú. Pedig én őszinte vagyok mindenben, de azt tapasztalom, hogy nem hisznek nekem. Van olyan fiatal (17-30) meleg férfi, aki meg tudna bennem bízni? És hajlandó lenne komoly kapcsolatra?

2020. szept. 22. 21:10
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
Nem, nem találtam. És szerintem azért mert csúnya vagyok. Legalábbis én így gondolom.
2022. okt. 27. 20:27
 42/60 anonim ***** válasza:
100%

Na már megint valaki, aki szerinte csúnya...

Romeon fent vagy?

2022. okt. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 A kérdező kommentje:
Nem szívesen osztanám meg a profilom így. Írj privátban.
2022. okt. 27. 21:15
 44/60 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak nincs önbizalmad. Én is kíváncsi lennék a profilodra Romeon.
2022. okt. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak az önbizalmaddal van baj. Az hogy csúnya vagy, csak te mondod. Lehet valakinek egy álom pasi vagy. Ízlés kérdése. Szívesen megnéznélek.
2022. nov. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére (!) a "szép" az nagyon nagyon más különböző embereknek. Az én barátom külseje nem szép, én sem vagyok az. De mégis már bő tíz éve kitartunk egymás mellett. (Lehet, hogy a külső szépség nem mindenkinek a legfontosabb?) Egyszer úgy menj végig az utcán, hogy megnézed, hány embert tartasz (külsőre) szépnek. Előre garantálom, hogy jó, 10% alatt marad.
2022. nov. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
86%
Szívesen megnézném a csúnyaságod! Habár erre nincs semmi esélyem, mert idős vagyok!
2022. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
100%
A személyiség lényegi alakulása 23 éves kor körül áll meg. Az alatt nem ismerkednék, mert nincs teljes felelőssége tudatában az ember és lehet, hogy akit megismersz holnap szembeköpi magát mert éppen már más a véleménye, vagy más tetszik. Nincsenek kikristályosodott elvek, mert amit az ember tűzzel vassal magáénak vall attól gyorsan el is fordulhat. Ezért nem működik a tini szerelmek 90%-a egy évnél tovább. Végülis ez a pubertás és fiatal felnőtt kor lényege...
2022. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
78%
Bennem lehet bizni. Sajnos mivel tulsulyos vagyok, ezert nehezen talalok part. 17/f
2022. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem én is megbízható vagyok, teljesen korrekt embernek tartom magam, és szerintem mások is annak tartanak.

Ha a román határ közelében vagy esetleg Romániában laksz, akkor nagyon szívesen ismerkednék én is (feltéve, hogy eddig nem találtál párt). 😄

2022. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!