Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Más is van ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alitta31 kérdése:

Más is van ilyen helyzetben? Többi lent!

Figyelt kérdés

Igazából beszelgetnèk a dologról. Házas vagyok, szeretem a feleségem, jó a szex. De voltam már fiúval, még előtte. Két barátommal, 10 éve. Mostanaban újra gondoltam ilyesmire.

Nem akarom megcsalni a felesegem, de megvadulok egy kalandért... Veletek is van/volt ilyen?

irjatok kérlek. kérlek.



2020. okt. 8. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
akkor erősen bisex vagy. de mi az,hogy mostanában? 10 év alatt meg nem gondoltál rá? vagy próbáltad elfojtani
2020. okt. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pontosan. próbáltam. viszonylagos sikerrel.
2020. okt. 8. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Voltam már így én is. Addig nem bírtam amíg újból át nem éltem ezt a dolgot. Senki sem tudta meg.
2020. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
na azt hogy csináltad? :)
2020. okt. 8. 21:49
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
titokban, persze az hogy kinek mennyire nehezíti meg a lelkét az emberfüggő:)
2020. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem szép dolog megcsalni a feleséged akár nővel, akár férfival teszed.

Ennyi erővel a feleséged meg egy lóval feküdhetne le mert neki éppen úgy tetszik.

2020. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem teljesen jó a kategória mert nem meleg, hanem biszex vagy de lényegtelen. Szóval az van tso' hogy a vágyak amik benned vannak - legyen az nemi irányultság, fétis, BDSM vagy bármi - nem lehet "megszűntetni". Max. elnyomni lehet valamennyire, de időről időre biz' a felszínre tör - mert benne van az emberben! Neked most megint előjött, valószínűleg nem véletlenül hanem a téged ért egyes életesemények hatására.
2020. okt. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Voltam így igen, de nem nősültem meg hogy ne okozzak fájdalmat a páromnak.
2020. okt. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%

Teljesen hasonló a helyzetem. Nős vagyok, kb. 8 éve nem voltam fiúval. Szeretem a párom, de elfolytani nem tudom. Vágyom rá, ugyanakkor futó kalandot nem keresek. Értelmes barát jó lenne, de erre kevés a lehetőség. Igen, tipikus bisex vagyok, szeretem a puncit is. Sajnos olyan lény nem létezik, aki rendelkezik farokkal és puncival is, ezért a vágyódás folyamatos.

45f

2020. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
6-os vagyok, nem igazán értem miért pontoztatok le.?, de akkor máshogy mondom. Ez olyan, mint ha ő akarna téged megcsalni egy nővel. Nem hiszem, hogy neked jól esne...
2020. okt. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!