Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ez most perverzség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez most perverzség a részemről vagy inkább olyan vagyok mint egy szerelmes tini?

Figyelt kérdés

Kicsit zavarban vagyok, úgyhogy inkább sztorira fogom.

Magamat tekintve izmos vagyok, minden este edzek, hétvégén pedig általában csak komoly edzés. Van néhány tetkóm is, lazás az öltözködésem. 38 éves vagyok. Néhány hónapja szakítottam a párommal. Viszonylag hosszú idő után.

Együtt dolgozom egy pasival egy cégnél.

Ő 23 éves... Kívülállóknak tipik sznob, nem visszafogottan de elegánsan öltözik ha kell ha nem. És az aki minél több feladatot kap annál jobban örül. Tudni kell, hogy nyers a stílusa, amilyen tisztelettudó a 'feletteseivel' olyan... Hm... Undok(?) tud lenni a kollégákkal, vagy akik alább tartoznak a munkahelyen. Erős mély hangja van. Maximalista, munkamegszállott, céltudatos. Legalábbis munka közben ilyen. Mondjuk ezek nem igazán rossz dolgok gondolom.

De ha céges buli van, vagy nem hivatalos céges buli, eszméletlen jó fej, elengedi magát. És egyébként senki nem utálja, kedvelik. Mégha megis kell szokni. Van barátnője (azt hiszem csak barátnője, ebben a korban..) együtt élnek, de szerintem inkább távkapcsolat. A csaj gyakran nincs odahaza, munka miatt. Sokat beszélgetek vele, régóta, munkaidőn belül és kívül. Egyre többet. Munka után egy egy sört is megittunk. Kicsit sajnálom is egy ideje, mert nagyon magányosnak tűnt. És nagyon nagyon megkedveltem.

Külsőre nagyon nagyon vékony. Látszik, hogy edzeni is szokott, de nem a tömegnövelésre és a kigyúrt testre megy, az tuti. De így is vonzó. Karakteres arca van, mindig borotvált. Szőke, és nagyon fehér. (jellemző)


Nem akarok prózában maradni, úgyhogy a lényeg: a szakításom után rámírt egyszer, mit csinálok, nincs-e kedvem átmenni. Végülis átmentem. Beszélgettünk, ahogy korábban. Aztán elmondta, hogy muszáj volt beszélnie valakivel. Nagyon egyedül érzi magát időnként. Elmondtam, hogy meg is értem. Az egyedüllétről kezdtünk el beszélgetni a kanapén ülve egymás mellett, miközben cigizett. Én is beszéltem, ő is. Éreztem, hogy nagyon közel vagyunk, nem csak fizikailag. Egyszer csak megfogta a tarkómat és magához húzott és megcsókolt. De nem esetlen, első csók szerűen. Rögtön nyelvezve, szenvedélyesen. És ez történt. Szexeltünk. Eleinte nagyon furcsa volt egy kollégával és épp vele, de egyre jobb volt. Végig ő irányított, és inkább szeretkezés volt mint szimplán szex. Kevésen múlott, hogy nem téptük le egymás ruháit. És én voltam a passzív. Valahogy fel sem merült bennem, hogy fordítva legyen, alig vártam, hogy megdugjon. Sokáig nyomtuk, lovagoltam is rajta, hátulról is megkefélt, alul is voltam, amin igazán meglepődtem 69 is volt, szóval szimplán mondva, váratlanul életem egyik legjobb szexuális élményét éltem át. És azóta úgy is érzem, hogy tényleg kedvelem. Többet akarok. De ugyanakkor azt is érzem, hogy mint egy buta kamaszt elcsábítottak, noha nem lenne ésszerű. De végülis nem szakított a nőjével. Elmondta akkor éjjel, mert nála aludtam (egyébként a hasán és a mellkasán feküdve. Szőrös melle van és borotvált farka, értitek?!) hogy igen, biszex. De nem akarja, hogy bárki is tudja. Nem mintha szégyellné de "nem tartozik senkire". Miközben rólam a családomban is és a munkahelyemen is nyitott, hogy meleg vagyok. Szóval rólam tudhatta. És másnap pedig úgy viselkedett mint máskor. Mintha semmi sem történt volna. Nem változott meg, csak tudjátok, mint eddig. Szinte tudom, hogy szexnél nem akar többet.


Most ezt azért jutott eszembe kiírni magamból, mert ma is rám írt. Este otthon lesz, ha van kedvem átugorhatok, kb fél tízkor otthon lesz. És ami történt annak már több hete. De tanakodom, hogy átmenjek-e és meg is beszéljem mi is ez.


Szóval szerintetek egyáltalán átmenjek hozzá? És most csak engem vakított el a szexuális vágy, mint egy tinit?



2020. okt. 28. 19:56
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Vajon mi zajlik éppen... 😋
2020. okt. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
94%
Kekszelnek! ;) Jól teszik!
2020. okt. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim válasza:
100%
Aah mesélj majd😂
2020. okt. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
100%

15nek kulon pacsi reszemrol a hozzaallas miatt.

De majd ha meselsz, mi volt, leirom, mit gondolok.

2020. okt. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
100%

Már régen bele vagy zúgva, ezt te is tudod és érzed.

De ő soha nem akar semmi mást sem tőled, csak megdugni, amikor ő éppen szeretné.

Neked ez nagyon nem fog bejönni (most is csak az újdonság, a lila köd....).

Qrva keserű lesz az ébredés majd. De hát ilyen egy biszex pasival a "kapcsolat".

Isten mentsen meg ilyentől!

2020. okt. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:

Hali!

Igazából ha már kérdeztétek elmesélem mi volt. Lehet zavarban vagyok, de hát.. Kétes érzéseim vannak.


Mint láttátok végül átmentem hozzá. Mikor megérkeztem sörrel kínált, beszélgettünk. Tényleg. Mesélt arról, hogy általában hogyan érzi magát. Időnként rátör az egyedüllét. Néha kietlennék érzi magát. Elmondta, sokat gondol "kettőnkre" azóta. És én is elmondtam amit szerettem volna. Hogy én komoly kapcsolatot keresek, nem szexkapcsolatot. És érdekelne érez-e irántam többet is. Felállt és megkérdezte szerintem igen vagy nem? Mondtam amit gondolok, mögém a kanapé mögé sétált és megfogta a vállamat. Kértem, hogy ne de a nyakamat kezdte csókolni. Miután megkérdeztem mit akar pontosan tőlem annyit mondott: sok a szöveg. Csókolóztunk.. És tudjátok. Volt már gyengébb éjszakám is.


Szinte letéptük egymás ruháit, véletlenül majdnem az arany nyakláncot is leszakítottam róla. Bementünk a hálószobába, aztán kétszer is szeretkeztünk. Azt hiszem még soha nem volt részem ilyen szexben. Nagyon heves, érzéki.. És soha nem volt olyan, hogy ennyire irányította volna valaki az együttlétet. Pedig fizikailag nem ő az erősebb, de nem is akartam átvenni, hagytam. Végignyalta a testem, csókolta a hasam, a nyakam, a hátam.. Harapdálta a seggem. Aztán kicsit később mégegyszer megtettük. És aztán a zuhany alatt kiverte nekem, közben csókolt, aztán a falhoz nyomott és megdugott.


Már nagyon-nagyon régen volt részem ilyen szexben. Én 38 vagyok, nem öreg, meg izomtól duzzadozok, de azért 35-40 fölött nem mindig van ilyen, és el is felejtettem, hogy egy huszonéves 15 vagy 20 perc után újra tettre kész! És hajnal fél háromig nem is hagy nyugton. Szóval elképesztő. Ha csak erre gondolok, akkor valahogy olyan érzésem van mint, "Oh.. Annyira szeretem őt! Olyan qrva csodás férfi!" De azt is tudom, hogy tiszta rózsaszín szemüveg az egész.


El alvás előtt beszéltünk, azt mondta komoly kapcsolatot nem szeretne. Legalábbis hivatalosat nem. Talán semmikor, talán csak egyelőre. Ehhez tisztába kellene jönnie ezzel. És, hogy semmiképp nem mehetünk holnap együtt melóba. Senkinek nem tudnánk megmagyarázni, hogy mi épp munkaügyben beszélgettünk már kora reggel együtt. "márpedig számukra ez az egyetlen amiről mi ketten beszélgethetünk".


Valahol.. Azt becsülöm, hogy nem kertel, elmondja, hogy nem akar semmi többet. De olyan mintha ellentmondást nem tűrne, és az hidegen hagyja, hogy pedig nekem ez kevés.


Ma épp azért mert haza kellett mennem mielőtt munkába megyek, pár percet késtem. Egy kolléganőm is. Ez a pasi ránk nézett amikor beértünk és azt mondta, "Van akit nem zavar, hogy ennyi munka van az asztalon csak azért is később jön." Mintha belém rúgtak volna. Jó, mindig ilyen egyébként. A múltkor is amikor megtettük, másnap semmi sem változott.


A másik pedig, hogy nem rég megkérdezte, hogy én nem megyek-e vele ki, amikor ebédszünetre megy. Szóval talán fél óra múlva együtt is ebédelünk és azt sem tudom ezután mit mondjak, hogyan. Szóval mondjatok valamit.

2020. okt. 29. 11:20
 27/102 anonim ***** válasza:
95%

Talán.

Néha.

Soha.

:(((

2020. okt. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
100%

No hat, erre nehez igy. Kicsit olyan vagy, mint aki maga alatt vagja a fat, de tudja, hogy oriasi zuhanas lesz belole. Megis belemegy, majd megkerdezi megerositest varva a nyilvanvalot, hogy jo ez igy? :)

Nem jo. Ha neked megeri, hogy almokban ringatod magad, hogy vegleg es visszavonhatatlanul belezugj amellett, hogy tudod, pofara esel, a te dontesed. Nehezen hiszem, hogy barki, aki kovette a torteneted, jozan paraszti esszel mast mondana.

Egy esetben johetsz ki ebbol jobban, ha kepes vagy mostantol tudatosan kizarni az erzelmeid, elvezed, amig tart, es kiszallsz, ha itt az ideje, sebek nelkul. De minden zsigeredben mast akarsz, szoval ez... remenytelen.

2020. okt. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az. Te többet akarsz, gondolom általánosságban is, de ettől a pasitól is. Pedig tudod, hogy ő nem akar. És kívülről tudod, hogy milyen, a leírásod alapján önző és könyörtelen, domináns típusú. És csalja a barátnőjét amikor az épp távol van - le fogadom nem csak veled! Lehet, hogy épp ez vonzz. Vagy az, hogy jól dug. Elismerem, az alapján ahogy írsz a közös estéitekről ez igaz lehet. De akkor sem kellene megengedned, hogy ez a vonzalom többre sarkalljon.
2020. okt. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy én is ismerem magam, és tudom hogy kb ugyanígy belemennék, mint te, ha ilyen piszok jó az élmény. Reménykedve abban, hogy hátha végül mégis csak megváltozik a véleménye. Annyiban tudok csatlakozni az előttem szólóhoz, hogy az lenne a legjobb, ha arra készülnél fel, hogy ez csak szex marad. Csináljátok, amíg ő is szeretné, aztán ha végül valahogy mégiscsak meggondolná magát és akarna többet is, akkor boldogság. Ha meg nem, akkor meg ne fájjon nagyon. Bár tudom, hogy ezt rettentő nehéz irányítani, hogy mit gondoljon az ember és hogy hogy álljon a másikhoz. Mondom, nagy a valószínűsége, hogy én is beleesnék ebbe. Neki előtte volt már kapcsolata férfiakkal? Mert ha pl még nem, és te vagy az első neki, akkor esetleg lehet remény arra, hogy annyira bejön neki ez az egész, meg te is, hogy később meggondolja magát, de ez sem biztos.
2020. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!