Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Ez most perverzség a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez most perverzség a részemről vagy inkább olyan vagyok mint egy szerelmes tini?

Figyelt kérdés

Kicsit zavarban vagyok, úgyhogy inkább sztorira fogom.

Magamat tekintve izmos vagyok, minden este edzek, hétvégén pedig általában csak komoly edzés. Van néhány tetkóm is, lazás az öltözködésem. 38 éves vagyok. Néhány hónapja szakítottam a párommal. Viszonylag hosszú idő után.

Együtt dolgozom egy pasival egy cégnél.

Ő 23 éves... Kívülállóknak tipik sznob, nem visszafogottan de elegánsan öltözik ha kell ha nem. És az aki minél több feladatot kap annál jobban örül. Tudni kell, hogy nyers a stílusa, amilyen tisztelettudó a 'feletteseivel' olyan... Hm... Undok(?) tud lenni a kollégákkal, vagy akik alább tartoznak a munkahelyen. Erős mély hangja van. Maximalista, munkamegszállott, céltudatos. Legalábbis munka közben ilyen. Mondjuk ezek nem igazán rossz dolgok gondolom.

De ha céges buli van, vagy nem hivatalos céges buli, eszméletlen jó fej, elengedi magát. És egyébként senki nem utálja, kedvelik. Mégha megis kell szokni. Van barátnője (azt hiszem csak barátnője, ebben a korban..) együtt élnek, de szerintem inkább távkapcsolat. A csaj gyakran nincs odahaza, munka miatt. Sokat beszélgetek vele, régóta, munkaidőn belül és kívül. Egyre többet. Munka után egy egy sört is megittunk. Kicsit sajnálom is egy ideje, mert nagyon magányosnak tűnt. És nagyon nagyon megkedveltem.

Külsőre nagyon nagyon vékony. Látszik, hogy edzeni is szokott, de nem a tömegnövelésre és a kigyúrt testre megy, az tuti. De így is vonzó. Karakteres arca van, mindig borotvált. Szőke, és nagyon fehér. (jellemző)


Nem akarok prózában maradni, úgyhogy a lényeg: a szakításom után rámírt egyszer, mit csinálok, nincs-e kedvem átmenni. Végülis átmentem. Beszélgettünk, ahogy korábban. Aztán elmondta, hogy muszáj volt beszélnie valakivel. Nagyon egyedül érzi magát időnként. Elmondtam, hogy meg is értem. Az egyedüllétről kezdtünk el beszélgetni a kanapén ülve egymás mellett, miközben cigizett. Én is beszéltem, ő is. Éreztem, hogy nagyon közel vagyunk, nem csak fizikailag. Egyszer csak megfogta a tarkómat és magához húzott és megcsókolt. De nem esetlen, első csók szerűen. Rögtön nyelvezve, szenvedélyesen. És ez történt. Szexeltünk. Eleinte nagyon furcsa volt egy kollégával és épp vele, de egyre jobb volt. Végig ő irányított, és inkább szeretkezés volt mint szimplán szex. Kevésen múlott, hogy nem téptük le egymás ruháit. És én voltam a passzív. Valahogy fel sem merült bennem, hogy fordítva legyen, alig vártam, hogy megdugjon. Sokáig nyomtuk, lovagoltam is rajta, hátulról is megkefélt, alul is voltam, amin igazán meglepődtem 69 is volt, szóval szimplán mondva, váratlanul életem egyik legjobb szexuális élményét éltem át. És azóta úgy is érzem, hogy tényleg kedvelem. Többet akarok. De ugyanakkor azt is érzem, hogy mint egy buta kamaszt elcsábítottak, noha nem lenne ésszerű. De végülis nem szakított a nőjével. Elmondta akkor éjjel, mert nála aludtam (egyébként a hasán és a mellkasán feküdve. Szőrös melle van és borotvált farka, értitek?!) hogy igen, biszex. De nem akarja, hogy bárki is tudja. Nem mintha szégyellné de "nem tartozik senkire". Miközben rólam a családomban is és a munkahelyemen is nyitott, hogy meleg vagyok. Szóval rólam tudhatta. És másnap pedig úgy viselkedett mint máskor. Mintha semmi sem történt volna. Nem változott meg, csak tudjátok, mint eddig. Szinte tudom, hogy szexnél nem akar többet.


Most ezt azért jutott eszembe kiírni magamból, mert ma is rám írt. Este otthon lesz, ha van kedvem átugorhatok, kb fél tízkor otthon lesz. És ami történt annak már több hete. De tanakodom, hogy átmenjek-e és meg is beszéljem mi is ez.


Szóval szerintetek egyáltalán átmenjek hozzá? És most csak engem vakított el a szexuális vágy, mint egy tinit?



2020. okt. 28. 19:56
 71/102 anonim ***** válasza:
86%

Vedd le azt a rozsaszin szemuveget, mert nem latod, hogy itt hanyan probaltak veled oszintek lenni. Tobbek kozt en is, de en a huszadik senki vagyok. Akkor kb en is mondhatnam, hogy ismeretlenul, arc nelkul, monitor mogul fsznak gondolok verkomolyan egyutterezni, vagy neadj'eg oszinten tanacsot adni?

Na ennyit az aldozatszereprol.

2020. okt. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 A kérdező kommentje:
Az istenek nevére, nem kell a melodráma. Nem minden válaszolónak szólt, és igazából az őszinteséget köszönöm. Csak épp annyi, hogy ha egy válasz se jött volna a kérdésemre, pláne nem érdeklődő, akkor nem meséltem volna el semmit, abból, hogy hogy alakult. Ennyi az egész.
2020. okt. 30. 23:11
 73/102 anonim ***** válasza:
100%
Hetvenket valasz nem keves. Es meg mindig bojkottalod az ejjeli es a mai napi esemenyeket. Akkor maskepp kerdezem: van ra kis esely, hogy leird, mi volt?
2020. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 A kérdező kommentje:

Igazából egyáltalában nem "bojkottálom". Csak a legutóbbi válaszolók elég gúnyosra sikerültek, így feleslegesnek éreztem.


De akkor: Igen, tegnap éjjel átjött hozzám. Először nagyon komolynak tűnt, mintha tisztázni akarná ezt a dolgot. És így is lett. Sokáig, kb éjfélig beszélgettünk. Mikor arra tért ki konkrétan, ami köztünk történt, (meglepődtem) az ölembe feküdt. Elmondta, hogy nem akar bunkó lenni, amikor azt mondja, hogy ne gondoljak túl sokat bele ebbe. "Ne legyek mindig olyan érzelgős". Csak nekem lesz jobb. Megkérdeztem kerek perec, tulajdonképpen a vonzalmom túl érez-e irántam bármit is. Bólintott, azt mondta a maga módján talán. De ha így jobban tetszik, "nem én vagyok élete párja". De ha én is akarom, ami köztünk van nem kell, hogy csak úgy megszűnjön. Mindekinek szüksége van egy kis feltöltődésre. Gondolhatjátok, hogy picikét kellemetlen volt ezt így fogadni, ilyen intim kapcsolatok után. Akkor is ha csak néhány alkalom volt és kész. Aztán arról is kérdeztem, hogy a barátnője iránt mit érez és hogy érzi magát azután hogy velem megcsalta. Kellemetlenül érezte, és csak annyit mondott ez nem tartozik rám és semmihez semmi köze.

Szó mi szó, sokat beszélgettünk. Persze végül csókolóztunk és az én ágyamban kötöttünk ki... Ezt már nem részletezem, a korábbiakból el tudjátok képzelni. Ugyanolyan vad, mégis érzéki volt.

Aztán közölte, hogy haza jön a csaj, így ez volt az utolsó este, hogy együtt aludtunk, legalábbis egy időre. Minden visszatér a régi kerékvágásba. Így is lett. Mint látható most sem alszom és mást sem csinálok... És valahogy forog a gyomrom ha tudom, hogy most ebben a percben akár azzal a nővel is éppen kefél. Már nem féltékenység, de akkor is.

Magyarul mostantól a közeledést azt hiszem visszafogja, böjtöt szab ki rám. Munkában ma is minden ugyanolyan volt. És ugyanolyan lesz ezentúl azt hiszem. Ez nagyon szar érzés, hiszen ami engem illet, már mondtam, hogy ettől többet is szerettem volna. Talán szeretnék is. De jobb visszafogni magam. Igazából akkor is ha ez... nem mindennapi élmény volt. És mikor tudom is, hogy ennek a pasinak csak egy játék volt az egész, vannak pillanatok amikor őszintén érzek valamit. Vagy lesz még köztünk valami, vagy sem igazából. A lényeg, hogy aludni azt most nem tudok.

2020. okt. 31. 00:59
 75/102 anonim ***** válasza:
100%
Gúnyos választ az is adhat, aki irigy, hogy ilyen érzelmes pöcegödörben is de isteni szexben volt részed. Ennek örülj!
2020. okt. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
100%

:) Ugye, azt sem veszed eszre, hogy az is konnyites a lelkeden, hogy kiirhatod magadbol? Nem hiaba kertem...

Azon tul pedig kivancsi is voltam ra. Vagom, hogy nem gondolkozol objektivan most, es tamadasnak veszel sokmindent, talan ezt is. Nem az. De csak vegigert a furesz azon az agon, am egesz kis koppanas volt a vegen (egyelore). Mazli. Legalabbis innen ugy tunik, bar nem en erzem, amit most te.

Keress valakit, hogy ne orulj bele ebbe a kilengesbe. Ahogy kiderult, erzelmekre van szukseged. Ezt tole nem kapod meg. De ugyanilyen, vagy jobb szexet, egyuttletet, erzelmekkel egyutt megkaphatsz mastol. Sot, csak mastol.

2020. okt. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
100%
Így! Ahogy az előttem szóló mondja. Az a rossz hírem van, hogy ez a pasi valószínűleg pontosan ezt akarta elérni. Hogy belezúgj és ahogy fütyül te táncolj. A jellemzésed alapján nagyon is kitelik tőle. Valószínűleg nem hülye, tudja magáról, hogy jó az ágyban - onnantól gyermekjáték volt. Gondolom másokkal is megteszi, nem csak szex téren. Van köztetek korkülönbség, mégis bedőltél neki. De ezt nem kell szégyellned. Előfordul. És majd elmúlik. Ha viszont tényleg beleszerettél, az a szar.
2020. okt. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
81%
Én is vártam napközben, hogy beszámolj a tegnap estéről :) Én reménykedtem benne (talán a fiatalabb koromnak köszönhetően) hogy hátha meggondolja magát és mégis belemegy többe is... Szerintem nem szereti azt a csajt, még azt is kinézem belőle, hogy csak azért tartja, hogy ne gondolják róla, hogy nem hetero. Arra az egy-két negatívra meg irigyre ne figyelj, vagyunk itt többen is akiket érdekel, hogy hogy alakulnak a dolgaitok. Ha jobban érzed magad ha kiírod magadból a dolgokat akkor írj nyugodtan.
2020. okt. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez várható volt. Te is tudod pontosan. Hiába reménykedsz, ebből nem lesz semmi komoly soha. Majd ha úri kedve úgy tartja, akkor füttyent egyet, te ugrasz. A végén még meg szarabb lesz az egész. Azt is tudod. De magadnak sem fogod beismerni....

(sajnos majdnem bármelyikőnk, aki meleg, hasonlóan járna)

2020. okt. 31. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, de tudhattad. Csak a szexért érte meg, semmi másért, de te már az elején sem szexkapcsolatot kerestél.

Valójában nem ítéllek el, ahogy írták, bármelyikünk beleshet ebbe. Különösen ha egy olyan férfiról van szó, mint amilyenről itt szó van. Engem legalábbis azt hiszem úgy venne le a lábamról, ahogy veled tette. Egyrészt a teljesítménye. De azért valljuk be, nemcsak unszimpi, vonzó is a leírásból ítélve. Sokan szeretik az ambíciózus, határozott pasikat, bár általában ez egyenlő azzal, hogy önző és könyörtelen, ahogy azt írta valaki korábban.

Lényeg, hogy ebbe a pasiba bárki belezúghatott volna, úgyhogy ez nem tinis szerelem, vagy perverz dolog.


78: nem feltétlenül. Nem tudom szereti-e a csajt, de az elején mondta a kérdező, hogy a pasi biszex. A biszexek hajlamosak arra, hogy a saját nemükkel csak a szexet keresik, az ellenkezővel pedig akár kapcsolatot is.

2020. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!