Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy heteró tudja rólad,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy heteró tudja rólad, hogy meleg vagy és barátkoznál vele, hogy jelzed hogy nem randi?

Figyelt kérdés

Pl bekerülsz egy közösségbe, egyetemi gyakorlat akármi.

Tudja rólad hogy meleg vagy egy közös baráton keresztül, de te csak simán barátkozni akarsz vele.


Hogyan jelzed, hogy nem rányomulni akarsz mint meleg, hanem őszintén érdekel a barátsága?



2020. okt. 30. 18:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem először jobban jársz, ha nem tervezetten keresed a társaságát, mert abból úgyis gyanakvás lesz, hanem véletlenszerűen alakítod. Pl megtudod, hova szokott járni, hol kajál, hol bulizik, és "véletlen" futsz össze vele. Onnan már sokkal könnyebb együtt csinálni valamit, vagy dumálni, és egy következő alkalmat is lezsírozni.
2020. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Értem.

És utána milyen közös progikat javasolsz?

2020. okt. 31. 13:42
 13/21 anonim ***** válasza:
68%

Nemtudom, valamit, ami legalább az ő érdeklődési körébe beletartozik, de ezt nyilván te fogod tudni kicsit később. Olyat semmiképp, ami párkapcsolati program, pl séta a parkban... mozi... meg ilyenek :D

Ha már mondtad az egyetemet, akkor valami ezzel kapcsolatos, pl együtt tanulás, vagy help valamiben számodra, amit ő tud, te nem. Ott már dolgozik az empátia is :)


Na de most őszintén, miért pont ő?

2020. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
55%
Nem értem, miért kéne ezt külön jelezni? Normális ember nem fogja kapásból azt gondolni, hogyha elhívod valahova, hogy az randi. Ha meg nem normális, akkor eleve nem kéne vele barátkozni.
2020. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Azért mert szimpatikus a gondolkodása, értelmes. Ami ritka manapság. Szerintem egyezne is a gondolkodásunk és az érdeklődési körünk.
2020. okt. 31. 14:20
 16/21 -remete- ***** válasza:
100%
Rólam pár haverom tudja de simán jönnek velem iszogatni semmi extra. Én nem nyomulok.
2020. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond nem lenne, ha odamennél hozzá, és elhívnád sörözni.

-Sanyikám, olyan érdekes, amit az elöbb meséltél, ez a téma engem is érdekel. Lenne kedved erröl beszélgetni velem egy sör mellett ? Àllom a sarat.

2020. nov. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
17 - ez mű :D
2020. nov. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor talájon ki jobbat. nem színdarabot írtam ide, amit be kell magolni és eljátszani, hanem egy példát.
2020. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
19 - igen. Szar pelda. Legfeljebb valamilyen segitsegkeres igazolja az onzetlen szandekot, persze a hetero mentalitasatol ez nagyban fugg. Altalanossagban nem tudom elhinni, hogy idegentol idegen fele nincs oka (erdeke) a kozeledonek, ha meg tudhato, hogy meleg, egyertelmuen ez az elso gondolat.
2020. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!