Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Srácok nektek milyen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek milyen, hogy élitek meg az orgazmust?

Figyelt kérdés
Nem a magömlésre gondolok, hanem az orgazmusra. Kb. Fél és 1 percig remeget a görcsösen megfeszült testem lábam a farkam nem is ált teljesen. Az ge..i mégis kifolyt belölem. Szinte önkívületbe kerültem. A srác akivel voltam azt mondja szerinte anális v. prosztata orgazmusom lehetett. Szeintetetek is az lehetett? Éltetek már át hasonlót? Privát is ok

2020. nov. 28. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Nekem egyszer amikor barátnőm kiverte, akkor volt hasonló. Érdekes volt, nem mondanám, hogy a legjobb egyébként.
2020. nov. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Még más fiúval nem voltam, szóval arra meg várok... De már sikerült magamnak is hasonlót csinálni, nagyon intenzív érzés, erős remegés, tetszett.
2020. nov. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a partnerem hátulról nyelvvel izgatott amikor elélveztem azt mondta ilyet még nem látott hogy ennyire önkívületi állba kerüljön valaki.
2020. nov. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem élvezéskor elkezd enyhén rángatózni a lábam, térdtől lefelé.
2020. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mint amikor a vulkán kitör....és kb ahogy lüktet a szerszám....úgy lüktet a testem is..olyankor olyan érzésem van mintha egy mély kútból jönne az öröm selymes,fehér lávája .😋
2020. nov. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mint a karácsonyt!
2020. nov. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!