Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Domok... volt már, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domok... volt már, hogy egy magát heterónak mondó személy akarta, hogy kezelésbe vegyétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk, nem akart szexet, csak, hogy büntessétek, alázzátok, izgassátok stb.

2020. dec. 20. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg ilyesmire vágyó házas pasit lehet találni a "meleg" randi oldalakon.
2020. dec. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Volt, de aki nem képes felfogni a "heteró" fogalmát, arra nekem nincs időm, hogy én magyarázzam el neki.
2020. dec. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is volt.

De fogjátok már fel, hogy egy full hetero nem enged egy másik pasit közel a farkához.

2020. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes az biztos. Volt nekem is.

És nem is gondolnád mi minden pluszra vágynak, csak nem merik mondani és kiélni.

Szerencsére bennem eddig partnerre találtak, sőt örültek hogy ennyire egyszerűen és rugalmasan kezelem az egészet,amit ők nem mertek.


Persze HETEROK... Na hagyjál 😂

22f

2020. dec. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 De La Cruse ***** válasza:
15%

Minden nőben van Sub.

Hangulat függő is de a hetero nők is subok.

Hamar bele mennek a játékba.

(Legfőképpen a dominánsak)

2020. dec. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy egy heteró srác a domina (nő) parancsára kellett hogy szopjon. 23 éves volt. Érdekes volt, mert láthatóan nem élvezte :D
2020. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!