Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt nektek is ilyen ismerkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt nektek is ilyen ismerkedés? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy szimpatikus sráccal, aki nem volt még pasival.

Titokban akarja a dolgot, viszont lassítsunk, neki az nem fér bele, hogy random full ismeretlennel :)

Mondtam neki, oké akkor mutatkozzunk be egymásnak és jelöljük be egymást fb-n :)

Erre ő ezt kötekedésnek vette.


Az a baj, hogy én már nem szívesen fektetek energiát ilyen emberekbe, mert ahogy fent is írtam, még kezdő, és attól tartok, hogy megfutamodik mikor találkozóra kerül a sor. (sok ilyen volt).

Barátkozni meg tök értelmetlen ha az ember nem programok miatt jár össze a másikkal, hanem az akció miatt.

Mit gpondoltok?



2020. dec. 21. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Én ismerkedtem olyannal, aki titkolta a dolgot. Találkozgattunk, csakúgy normálisan. Két dolgot tanultam meg: nem közeledhettem hozzá finoman utcán, mert teljesen összerezzent azon mi van ha valaki meglátja, s levágja hogy melegek vagyunk... Elmentünk moziba, ezt arra használta ki hogy a sötétben matasson a gatyámban... lehet valakinek ez álom szitu, de ott elment kicsit a kedvem. Amíg valaki nem nyílt ott csak szex opció van meg a rettegés foka. Egyszeri példa volt, többet sose.
2020. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Igazbén bi vagyok, és most sem szaladgálnék kézenfogva az utcán, viszont miután megtörtént az első, sokkal nyitottabb lettem. Csak adj neki időt és intézzétek a dolgokat biztonságos helyen. Légy vele türelmes, hidd el ha megnyílik sokkal könnyebb lesz vele. Már nem lesz benne az ismeretlentől való félelem.
2020. dec. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az FB-s hülyesége után lezártam volna a dolgot.
2020. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Adj időt neki. Olyan kb. 5-10 évet még. 😂

Komolyan, az isten mentsen meg az ilyenektől. Szenvedsz vele rengeteg időt, energiát nem kímélve, majd eltűnik. Talán egy év múlva random feltűnik újra és kezdi elölről. Ha van ehhez türelmed és időd...... 😊

2020. dec. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Mert ugye Facebook nélkül nem csak ismerkedni, de dugni sem lehet.

A Facebookkal az a gond, hogy az legtöbb embernél már masszívan a magánszférája, ahová idegeneket nem szívesen enged be. Főleg, hogy olyan célból, amivel komolyan vissza lehet élni.

Tényleg nem lehet már a nyavajás Facebook nélkül meglenni? Oké, túlzás, hogy kötekedésnek vette, de azért az is túlzás, hogy sokaknak az ismerkedés alfája és omegája az a retkes oldal.

Ja, meg persze mellékeljek egyből fotóalbumot, hadd menjen menten a napi**arra. Mert élőben találkozni és véleményt alkotni már túl snassz.

2020. dec. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki más. El kell fogadni. Van aki bátor, van aki nem. Én tiniként nem mertem... Most van kedvem. Igaz akkor még nem voltam biztos benne, hogy bi vagyok...
2020. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!