Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ha valaki társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ha valaki társkereső bemutatkozó levelében említi, hogy passzív, akkor nekem kötelező aktívnak lenni?

Figyelt kérdés

Ismerkedek mostanában, pontosabban társat keresek. Nem tudok mit kezdeni azokkal a levelekkel ahol alap dolgok mellett pl. hogy néz ki, mi a hobbija, foglalkozása stb, leírja az illető azt is, hogy mondjuk passzív.

Azt jelenti, csak akkor válaszoljak, ha full aktív vagyok? Vagy aki ilyet odaír az nem társat, hanem csak partnert keres? Valahogy nekem fura, ha valaki első levélben ilyet ír.


2021. jan. 1. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel a meleg szexben fontos a felállás, jó ezt előbb tisztázni.

Ha benne lenne mind2 szerepben, uni-t írna, gondolom.

2021. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem féktelen full aktívat keres, de legalább nagyrészt aktívat. Nálam is kint van adatként, mert ez a preferenciám a szexben, de azért, ha megtalálnám életem szerelmét, akkor nem ezen múlna, ha ő is hajlandó kompromisszumokra.
2021. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlen*
2021. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ember függő. Van aki passzív és csak aktív szerepre keresel maga mellé, de van olyan passzív aki néha igényli hogy ő is dugjon. Ezt az adott személlyel kellene megbeszélned hogy ő melyik.


Nekem volt aktív párom. Én uni vagyok. Kívántam az aktív részt is már egy idő után. Ő addig nem szokott és nem engedte hogy az ánusza közelébe kerüljön bármi is. Annyira sikerült rávennem hogy néha szopjon ő is. Szóval embertől függ.

2021. jan. 2. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt. ;)

Volt olyan netes partnerem, aki úgy jellemezte magát, hogy full passzív.

És tényleg. Szopi, dugi OK, szinte egész nap lapátolhattam volna bele, de nem engedte, hogy a farkához érjek, se kézzel, se szájjal.

Az mondjuk igaz, hogy dugás közben szinte mindig elment.

2021. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!