Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintek forduljak ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek forduljak ezzel pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Eléggé kicsapongó életet élek, alkalmi kalandok szempontjából, természetesen védekezünk, de most nem ez a lényeg.

2 hete megbeszéltem egy találkozót egy pasival. Már az elején furcsa volt, hogy a kezdetektől bókol nekem, hogy milyen szép férfi vagyok, meg szerelme vagyok stb. Holott kövér vagyok, szóval biztos nem érdemlem ezeket ki.

Szóval belementem a taliba, és a srác értem jött az állomásra és továbbra is bókolt nekem, és többször is megkérdezte, hogy mikor tervezek elmenni a lakásáról.

A lakásán megkérdezte, hogy innék e valamit, és felkínált egy teát, amit megittam, valószínűleg tett bele valamit, mert elbódultam tőle, teljesen máshogy, olyan elnyúltan, homályosan és lassan láttam mindent, és esett is ki pár dolog. Arra viszont tisztán emlékszem, hogy megszólalt a csengőhangom hangosan, rajtam már nem volt póló, egyik kezem kivolt kötve és a srác valahol a fürdőben telefonált valakivel. Erre megijedtem és éreztem, ahogy erőmhöz kapok, gyorsan kikötöttem magam, és magamrakaptam a pulóverem, mert csak azt találtam és próbáltam kiszaladni. Sok dologba beleakadtam, de a srác elkezdett felém szaladni, ordított és elkapta a csuklómat.Én pedig mentem volna tovább, kiráztam a kezem a szorításából, ő erre megütött a nyakamon. Majd innentől újból nem tiszta minden, de arra emlékszem, hogy nem sokra rá vonaton ülök, és sírok.

Azóta minden este ordítva kelek fel és olyan rémálmaim vannak amik szerintem nem történtek meg, legalábbis remélem.

Szerintetek adjak ennek időt, és majd elmúlik, vagy menjek egy pszichológushoz?

Kárt nem akarok magamban tenni, de egyre inkább félek a mi lett volna ha és vajon mi történt kérdések miatt.



2021. jan. 19. 21:12
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
98%
DoN't FeEd ThE tRoLl!!!!!
2021. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Jelentsd fel
2021. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Rendben... egyéb hasznos válasz?

Légyszives most ezt ne vicceljétek el, mert nem olyan dolog...

2021. jan. 19. 21:24
 4/25 A kérdező kommentje:
#2, nem tudom, hogyan kéne, a ház számát nem jegyeztem meg, a társkeresőről már törölte magát, és a nevét se tudom. Tudom lehet ismeretlen tettes ellen feljelentést tenni, de szerintem annak nem lenne sok értelme.
2021. jan. 19. 21:26
 5/25 anonim ***** válasza:
68%
telefonszám?
2021. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha ez igaz, akkor inkább a rendőrségre menj.

És tanultál abból, hogy idegen lakására többet ne menj fel!!!

Nem egy olyan esetet hallottam meleg srácról (találkozón mondta el), hogy hasonló dolgok történtek vele. Volt akihez orálra ment fel és megerőszakolta.

Azért legyetek már észnél. Mi van ha egy gyilkoshoz mész fel?

Azt gondolnál, ilyen csak a filmekben van? Akkor ritkán nézed a kékfény című műsort.

2021. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
64%
Hagyd abba a kannás bor ivását
2021. jan. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nincs telefonszám, planetromeon beszéltünk.

Igen, tanultam belőle, az biztos, hogy többet senkinél se találkozok, ilyen alkalmikban.

Ezt elmondtam a legjobb lánybarátomnak, aki csak azt mondta, hogy majd beszél még velem erről, de ez olyan mint Luca Magnotta. Most jobbnak láttam nem rákeresni, hogy ki ez, de remélem nem nekem valami sértő.

2021. jan. 19. 21:43
 9/25 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy valami kannibál fétises elmebeteg volt, börtönben a helye, kár, hogy nem tudod feljelenteni...
2021. jan. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%
Milyen rémálmaid vannak, mik azok amiktől tartasz, hogy ugye nem történtek meg?
2021. jan. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!