Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintek forduljak ezzel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintek forduljak ezzel pszichológushoz?

Figyelt kérdés

Eléggé kicsapongó életet élek, alkalmi kalandok szempontjából, természetesen védekezünk, de most nem ez a lényeg.

2 hete megbeszéltem egy találkozót egy pasival. Már az elején furcsa volt, hogy a kezdetektől bókol nekem, hogy milyen szép férfi vagyok, meg szerelme vagyok stb. Holott kövér vagyok, szóval biztos nem érdemlem ezeket ki.

Szóval belementem a taliba, és a srác értem jött az állomásra és továbbra is bókolt nekem, és többször is megkérdezte, hogy mikor tervezek elmenni a lakásáról.

A lakásán megkérdezte, hogy innék e valamit, és felkínált egy teát, amit megittam, valószínűleg tett bele valamit, mert elbódultam tőle, teljesen máshogy, olyan elnyúltan, homályosan és lassan láttam mindent, és esett is ki pár dolog. Arra viszont tisztán emlékszem, hogy megszólalt a csengőhangom hangosan, rajtam már nem volt póló, egyik kezem kivolt kötve és a srác valahol a fürdőben telefonált valakivel. Erre megijedtem és éreztem, ahogy erőmhöz kapok, gyorsan kikötöttem magam, és magamrakaptam a pulóverem, mert csak azt találtam és próbáltam kiszaladni. Sok dologba beleakadtam, de a srác elkezdett felém szaladni, ordított és elkapta a csuklómat.Én pedig mentem volna tovább, kiráztam a kezem a szorításából, ő erre megütött a nyakamon. Majd innentől újból nem tiszta minden, de arra emlékszem, hogy nem sokra rá vonaton ülök, és sírok.

Azóta minden este ordítva kelek fel és olyan rémálmaim vannak amik szerintem nem történtek meg, legalábbis remélem.

Szerintetek adjak ennek időt, és majd elmúlik, vagy menjek egy pszichológushoz?

Kárt nem akarok magamban tenni, de egyre inkább félek a mi lett volna ha és vajon mi történt kérdések miatt.



2021. jan. 19. 21:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Sántít a történet, mert ha tényleg ilyen, akkor nem hagyta volna hogy elszökj és kiírd. De ha tényleg igaz, akkor rendőrség, tudod a lakást is, szóval no problemo innentől.
2021. jan. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Melyik városban volt ez ha szabad tudni?
2021. jan. 24. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom miért ne tudtam volna elmenekülni, de jó, ha így gondolod nekem mindegy. Közben ismeretlen tettes ellen feljelentést tettem, és próbálom baitelni valahogy.

Debrecenben történt.

2021. jan. 24. 15:53
 24/25 anonim ***** válasza:
42%
“ Eléggé kicsapongó életet élek, alkalmi kalandok szempontjából, természetesen védekezünk, de most nem ez a lényeg.”Pont ez a lènyeg, ha nem èlsz ilyen èletet ez nem történik meg. Keress egy fix társat és ne vándorolj faxról faxra. Pont megérdemelted ami történt tanulj belőle .
2021. jan. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

24:

Ez még mindig nem ok az erőszakra.

Ha valaki k-rva, akkor jogod van megerőszakolni?

Mert igen, egy k-rvát is érhet nemi erőszak.

2021. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!