Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, aki heteró. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljesen bele vagyok esve, félek attól is, hogy megérzi majd rajtam. Egyszerűen nem tudok aludni éjszakánként, mert folyton az jár a fejemben, hogy ez reménytelen, hiszen ő mint barát mindent, de tényleg mindent megtesz értem, viszont én meg gyengédebben kötődök hozzá és ez iszonyú fájdalmas. Sírok és szorongok esténként, teljesen felemészt belülről ez az egész. Gyűlölöm, hogy meleg vagyok, és az egész életemet emiatt egy rakás szerencsétlenségnek érzem.


Valaki mondjon valami okosat, nagyon könyörgök, mert én ebbe bele fogok rokkanni lelkileg :(


20/f


2021. márc. 21. 09:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Mondanám,hogy szopás ,de ebből tuti nem lesz az :D :D
2021. márc. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
14%
Lehet hülye kérdés de ő tudja, hogy te homokos vagy?
2021. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
*bocs, meleg
2021. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Tudja, igen.
2021. márc. 21. 09:32
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, oda lesz a barátság szerintem.

Nekem is volt régen egy meleg ismerősöm, aki rám hajtott és azóta nem is találkozok vele.

2021. márc. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem telik el nap úgy, hogy ne jutna eszembe, hogy elveszítettem valakit aki fontos volt nekem, és sosem akartam elveszíteni, azzal, hogy nem hallgattam a józan eszemre, hogy maradjak távol tőle ilyen szempontból. Mindenhogy nehéz lesz, de saját magadnak okozod a legtöbb szenvedést. Persze tudom, nem tudjuk akarattal befolyásolni azt, ahogyan érzünk, de ha nem akarod elveszíteni, figyelj rá, hogy ne vegye észre. Sajnos nem garantált, hogy ha megtudja, továbbra is olyan lesz minden, mint addig.
2021. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondd el neki, ismerkedj, egyre jobb lesz aztán idővel el fog múlni ez a rossz érzés.

Bocs lányként trollkodom ide de én is voltam szerelmes egy barátomba aki meleg. Mivel teljesen reménytelen, sosem terheltem volna őt ezzel hogy elmondom, úgysem lett volna belőle soha semmi. Viszont a barátságunk biztos nem lett volna olyan mint előtte.

Ahogy írtam ismerkedj, foglald el magad és el fog múlni. Én nem szakítottam meg és nem is csökkentettem a kapcsolatot a barátommal hisz nem az ő hibája volt. Még így is szép lassan elmúlt az érzés.

Hidd el az emberi test jól van összerakva, túlélő, nem fogja a destruktív reménytelen szerelmi állapotot örökre fenntartani. (Szerelem=kémiai, hormonális folyamatok).

Ja és azon is gondolkodj el hogy nem lehet hogy a szexuális hiányodat vetíted rá a legjobb barátodra? Ha úgy érzed hogy menne az alkalmizás, akkor kicsit abba is próbálj bele.

És fogadd el magad. Az is lehet hogy mivel utálod hogy meleg vagy ezért direkt olyan emberbe zúgtál bele akinél nincs esélyed mert akkor így nem kell szembenézned magaddal?

2021. márc. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz!Szerintem két lehetőséged van:

1. Ha úgy érzed, hogy a közelsége ilyen hatalmas lelki problémát okoz, mondd el neki, hogy mi a helyzet. Elmondanád neki, hogy te ezt így nem bírod tovább, ezért jobb lenne, ha nem tartanátok a kapcsolatot tovább...

2. Ha meg semmit nem teszel, és marad minden úgy, ahogy van, tovább fog tartani a gyötrődésed! Megfosztod magadat atol, hogy találj magadnak valaki mást...

2021. márc. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Én pont ugyanebben a szituációban voltam, csak még nagyon fiatalon 12 évesen. De attól még sokat jjelentett nekem.. Ő volt az aki ráébresztett, hogy meleg vagyok, mert beleszerettem.

Ugyanúgy sírtam miatta minden este, azt kívántam bárcsak viszonozná az érzéseim, de közbe utáltam magam és, hogy a fiúkhoz vonzódok.

Akkor még kis hülye voltam, és nem tartottam tiszteletben, hogy hetero. Próbáltam közeledni hozzá és olyan dolgokat csináltunk, amik egy fiu-fiu barátságba nem férnek bele. Persze ő ezeket nem élvezte, de ez akkor még nem érdekelt. Mostmár semmiért nem csinálnék ilyet, mert ezzel neki is és magamnak is ártok.

Ez teljesen tönkretette a barátságunkat, azóta nem beszélünk. Utána 2 évbe telt amíg feldolgoztam ezt az egészet.

Az a lényeg, hogy meg kell értened, hogy bármennyire is beleestél a srácba, ő képtelen téged viszont szeretni, mivel a lányokhoz vonzódik. Nem lesz könnyű, de ezt el kell fogadni.

Na mind1 egy szó, mint 100, nekem az segített, hogy jött helyette más, és ahogy elkezdtem iránta táplálni érzéseket, úgy múltak el a volt legjobb barátom iránt érzett dolgok.

Szerintem neked is menni fog. Hajrá! 😉

2021. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 0224 ***** válasza:
100%

Sajnos ezt el kell engedned..ezen már többször átestem..

Hidd el neked is jobb lesz ha tovább lépsz, tudom könnyű ezt mondani dey sajnos muszáj..

Mindentől függetlenül kitartást és sok erőt

2021. márc. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!