Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aki homoszexuális az örökre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki homoszexuális az örökre az marad?

Figyelt kérdés
Van egy olyan fiú, aki tetszik, de meleg. Észrevettem, hogy flörtölget velem, pedig soha nem érdekelték a nők. Még változhat a beállítottsága? Ismertek olyat aki megváltozott?

2021. ápr. 7. 14:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem flört, csak közeli barátnak tart akitől tanácsot kérhet ruhaügyben (talán épp bepasizott, és izgul bejön-e a másik srácnak) És közvetlen lehet vele anélkül hogy az rámozdulna. Éppen ilyen cuki fazon az egyik munkatársam, aranyos, ölelkezős. De nem csak velem, más csajokkal is. Évek óta ugyanaz a srác a párja.
2021. ápr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Gondolj rá úgy, mint a barátnődre, egyszerűbb megérteni, ha a melegeket lánynak fogod fel, mert viselkedésben még mindig közelebb állnak hozzájuk, mint a férfiakhoz.


Szóval a lányok küldenek egymásnak bugyiról képet véleményezni? Igen. Megfogják egymás kezét? Igen. Smárolnak részegen egy buliban? Néha igen.


Nem akar tőled semmit, csak a "barátnőd" lenni.

2021. ápr. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 érdekes amiket felsoroltál a lányokról egyiket se csináltam barátnőkkel és nem fogjuk, tudod miért? - mert full heterok vagyunk..
2021. ápr. 14. 15:43
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg fiú vagyok és szoktam ilyeneket csinálni lányokkal, de nyilván mindig lesz olyan lány aki majd többet lát bele.

Mint most te.

2021. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
77%
#13 értem, hogy ti nem, de attól még elég sok lány igen. A barátnőkben nincs meg az a nemi gátlás, mint a férfiakban. De tisztelet a kivételnek (neked).
2021. ápr. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
Van aki bisexé alakithatja magát. Azaz ha akar lányokkal is tud...de miért akarna?
2021. ápr. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%
Ki lehet gyógyulni a betegségből..
2021. ápr. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
75%
#17 Igen, a betegségből ki lehet gyógyulni... Kár, hogy a homoszexualitás nem egy betegség :))
2021. ápr. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!