Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet előbújás nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet előbújás nélkül ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy kicsit értelmetlen a kérdés, hisz felvetődik, hogy minek akarok ismerkedni, ha előbújni még nem. Ez teljesen jogos kérdés, de azt mondanám, hogy vágyom valakire, de egy az, hogy nincs meg az anyagi háttér/biztonság, hogy előbújjak, másik meg, hogy nem hiszem hogy mernék, mert félek mások véleményétől. Meg lehet, hogy az is közbejátszik, hogy nem vagyok 100%-osan biztos az identitásomban, vagy csak nem akarok az lenni. :/ Ez pedig segítene meggyőzödni erről, vagy ennek az ellenkezőjéről.

Falun, hogy bánatba lehet megoldani az ismerkedést (akár egy rövid-akár egy hosszú távú kapcsolatra) előbújás nélkül? :D

Az előbb olvastam itt egy kérdést, hogy ki hány évesen vesztette el és a válaszok sorra mind fiatalabbak, mint én és kötve hiszem, hogy annyi idősen (11, 14, 16) már előbújtak volna. Ti hogy oldottátok ezt meg? :D



2021. máj. 5. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajnos nem sikerült fiatalon ismerkednem, szerintem az az oka hogy nem jártam eleget társaságba. Ha van szociális életed valószínűleg más melegekkel is találkozol és felismeritek egymást, akkor lehet titokban ismerkedni.
2021. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg nehezen, titkolozva, nem is működött igy hosszú távon a kapcsolat
2021. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát falun, kisebb közösségekben nehezen... mert az előítéletektől tartva nem fognak a "fényre" kijönni a többiek. S van ráérzel a másik is meleg vagy sem. Ha még bizonytalan vagy - akkor egyszerűen mozdulj ki és menj be a legközelebb nagyváros meleg szórakozóhelyére, ismerkedj, beszélgess másokkal szerezz élő rutint, az fejleszti leginkább a "gayradart".
2021. máj. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, szociális életem szinte egyáltalán nincs. Elég bezárkózott, introvertált vagyok. :/ Rá vagyok függve a „kockulásra”, ezen szeretnék változtatni, de attól még nem hiszem, hogy könnyebben betudok majd illeszkedni társaságba...

Abban a korban vagyok, hogy már csak egy pár évet kellene kihúznia a kapcsolatnak titokban (tudom, ez is sok), utánna megyek egyetemre és szerintem akkor majd előbújok.

Csak sok bennem a kérdőjel. Nem tudom, hogy mit is szeretnék igazából, tapasztalatlan vagyok.

2021. máj. 5. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Az előbújásnak és a szexnek nem sok köze van egymáshoz :)
2021. máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de ahhoz, hogy szexeljek kéne ismerkedni. Ahhoz meg már van köze az előbújásnak. :D
2021. máj. 5. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én már 30 leszek idén, de én is így kezdtem, mint te.

Én is falun lakom, viszont egy nagyobb város (megyei város) tőlem 25km-re van.

Én anno regiztem a meleg társkeresőre, az adatlapot kitöltöttem, viszont képet nem tettem fel, mert van meleg ismerősöm itt a környéken és nem szerettem volna lebukni.

Váltottunk pár levelet, majd cseréltünk képet.

Nagyon rendes srác volt, a mai napig ismerem. Elhívtam a városba egy olyan helyre kávézni ahol tudtam ismerősök nem fordulnak meg.

Ott beszélgettünk, ismerkedtünk, majd onnan elmentünk sétálni egy parkos helyre, ahová szintén nem jár ismerős.

Ami nekem nagyon sokat segített, hogy feltettem neki azokat a kérdéseket ami engem is foglalkoztat és most valószínű téged is.

Mikor jött rá, hogy meleg?

Mikor fogadta el magát?

Hogy reagáltak a szülők?

Stb kérdések. Ezt "eljátszottam" több randin is, sokféle élettörténetet ismertem meg amik segítettek az önelfogadásban.

Pár tipp:

Ha esetleg mégis összefutnál ismerőssel mikor a sráccal sétálsz, és rákérdeznek majd, hogy ki ő?

Akkor válaszolhatod, hogy az osztálytársad, kollégád (ha dolgoznál).

Úgysem ismeri mindenki az osztálytársaid, pláne kollégákat.

+ még valami ami nekem sokat segített az az Imák Bobbyért című film.

Nézd meg mindenképpen, szinkronosan is megtalálod a neten.

Rengeteg kérdésre kapsz választ.

2021. máj. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ami lemaradt az az, hogy valóban mostanában elég korán előbújnak.

Benne vagyok egy lmbt csoportban fb-n és tényleg nagyon fiatalok a tagok.

A 2000-es évek gyerekei már valamiért könnyebben meg merik lépni ezt a lépést.

2021. máj. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is kis faluban laktam gyerekként. 16 évesen egy nálam fiatalabb fiúval nagyon sokat lógtunk együtt. Jó barátok voltunk. Aztán vegülis csak jött magától az egész. Olyat játszottunk, hogy egymásra feküdtünk, mintha megerőszakolnánk egymást, persze ruhába. 😁 Egyik ilyen alkalomnál ő megérezte, hogy nekem fel áll. Aztán utána már neki is állt amikor rám feküdt. Onnantól szépen lassan tovább mentünk. 8 évig rendszeresen szexeltünk egymással.

Szóval falun is össze lehet hozni dolgokat, csak ki kell mozdulni. Járni kell barátkozni, haverkodni. Nem hinném, hogy ott pont te egyedül lennél kapható bizonyos dolgokra.

2021. máj. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!