Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy szerelmes lettem a legjobb barátomba, és nem tudom mit kellene tennem, de azt érzem, hogy nagyon fájdalmas, hiszen ez teljesen elképzelhetetlen, hogy beteljesüljön.

Melyik opció lenne jobb? Beszélni vele erről őszintén, és akkor mindenkinél tiszta lapok vannak, vagy pedig hagyjam inkább, és egyszer el fognak múlni ezek az érzések?

Nem szeretném teljesen elveszíteni, és tudom, hogy neki is fontos vagyok, szóval ilyen módon cserben hagyni sem akarom... iszonyú rossz helyzet ez...


2021. máj. 24. 09:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudja rólad, hogy meleg vagy? Egyébként szerintem beszélhetsz vele erről, de ha tudod hogy heteró, vagy semmi jele annak hogy a srácokat kedvelné akkor fölösleges szerintem. Aztán lehet hogy más ír egy jobb kivitelezést, de remélem segítettem
2021. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudja rólam, igen.
2021. máj. 24. 10:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy darabig várnék, hátha múlik.
2021. máj. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod biztosra hogy nem érdeklik a srácok én nem mondanám el neki.
2021. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudja rólad, akkor könnyebb lesz elmondani, mintha nem tudná ezt sem.


Szerintem mond el, ha megerősítve hallod tőle, hogy nem lehet semmi köztetek, könnyebb lehet feldolgozni, mintha csak reménykednél magadban.

2021. máj. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy az Sanyi?!
2021. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak úgy tudok továbblépni ha valakihez szerelmet érzek ha elmondom neki. És kockáztatok mindent. Ha osztálytársam lenne akkor várnék míg elvégezzük a sulit és utána mondanám el, ezt az miatt hogy ha meg szaladna a barátság akkor ne keljen kínosnak lennie a dolgoknak.
2021. máj. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy megéri elmondani. Én is ugyanebben a helyzetben találtam magam 18 évesen. Aztán öt évig szenvedtem miatta, próbáltam szőnyeg alá söpörni a dolgot, de egy nap beláttam, hogy ez így nem jó, meg kell beszélnem az illetővel ezt, lesz ami lesz. Megértő volt, azóta is barátok vagyunk. És nem szenvedek miatta többet.


Szóval nekem az a tapasztalatom, hogy beszélni kell róla, mert úgy tudod feldolgozni. Szőnyeg alá söpörni a problémát, és úgy csinálni, mintha nem létezne nem visz sehova, ugyanúgy szenvedsz.


Ha a barátaid/családod tudják, hogy meleg vagy és elfogadóak, úgy valamivel könnyebb, de így is nehéz lesz.

2021. máj. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!