Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Sosem akartatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Sosem akartatok heterok lenni? Miért nem?

Figyelt kérdés

2021. máj. 29. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Te sosem akartál meleg lenni? Miért nem?
2021. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
8%
A melegek utálják a nőket, és emiatt nem akarnak heterók lenni.
2021. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Heteróknak jóval egyszerűbb

Senki nem akar meleg lenni.

Honnan vetted ezt a feltételezést?

Amit rögtön állításként kérdezel.

2021. máj. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
2-es ezt a marhaságot honnan vetted?
2021. máj. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Szinte összes meleg hetero akar lenni mikor előjönnek a első jelei annak hogy érez valamit a azonos nem iránt. Ez az miatt van mert a heteroszexuális látunk mindenhol és nehéz elfogadni a tényt hogy mások vagyunk, még hozzá olyanok vagyunk akiket nem fogadnak el egy könyvre hivatkozva. A „hetero akarok lenni" elfogadás része, először van a érzés utána tagadás itt azt mondod hogy nem vagy meleg, utána van a felismerés és ezzel együtt a utálat. Amíg nem jön el a teljes elfogadás addig mindenki hetero akar lenni, de utána rájövünk hogy ez nem olyan egyszerű mivel nem választás döntése, és hiába akarnak mások és mink magunk is változni nem megy. Vannak olyanok akik nagyon homofób környezetben nőttek fel és ők is homofóbok ők akár egész életükben elnyomják a érzéseit, és tönkre teszik a egész család életét.
2021. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egész családdra hivatkozva arra gondolok hogy ha valaki meleg, de homofób és össze házasodik nővel/férfival csak azért mert a társadalom azt mondja hogy ezt kell tenni. Aztán gyermekeik lesznek, és aztán jön a folyamatos hűtlenség.
2021. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
96%
Én sosem akartam hetero lenni ....még akkor sem ha a saját nemhez vonzódás nem teljesen elfogadott.számomra nincs jobb érzés annál amikor szerelmes vagyok egy férfias passzív pasiba.Amikor látom hogy egy pasiból előjön a szerelem kisangyala.és a pasi szíve nekem dobog.....
2021. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem fogadtam el magamat, a környezetemnek és a társadalomnak akartam megfelelni, addig igen. De már elengedtem szerencsére ezt a dolgot, szóval most már nem akarnék hetero lenni.
2021. máj. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
88%

Soha nrm jutott eszembe,hogy szeretnék heteró lenni!

Vállalom másság,és büszke vagyok, hogy meleg vagyok!

Boldog meleg!!

2021. máj. 30. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi sok hülye értelmetlen kérdést... 🤦‍♂️
2021. máj. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!