Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye nem minden meleg ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem minden meleg ilyen?

Figyelt kérdés
Elsőre is leírom nincs bajom a melegekkel de van egy meleg ismerősöm egy fiatal srác szoktunk beszélgetni ,biciklizni én egyébként hetero vagyok szóval haverom a srác.De sokszor az agyamra megy mert könnyen megsértődik,mindig kombinál meg sokszor nem tetszik ahogy az emberekhez áll,hogy előre elítéli azokat akik nem is szóltak hozzá csak arra hivatkozva,hogy őt régebben sokat piszkálták,stb...Szóval kicsit olyan mint egy hisztis picsa,ugye nem minden meleg ilyen?

2021. júl. 15. 11:04
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

9/


De van párja egy idősebb srác csak ugye 2-3 hetente találkoznak.Állítólag tetszettem neki az ismerőse mondta de tetszett neki már jó sok mindenki.Viszont a lány ismerősével is pont ilyen sértődékeny meg minden mint velem.

2021. júl. 15. 11:57
 12/18 A kérdező kommentje:

10/


Állítása szerint járt jó ideig pszichológushoz és sokat segített.Amúgy engem is baszogattak suliban egy két dolog végett,mondjuk azok laposan végezték mindig barátomék végett :)

Most pl ha fel elevenítek egy múltkori helyzetet azok a srácok meg egy lány akikről előre feltételezte,hogy majd beszólnak és fúj milyen szemetek azok alapból nem is olyanok voltak.Én sem vagyok amúgy tökéletes tudom is magamról meg be is látok dolgokat neki próbálom magyarázni neki mi,hogy de ő meg nem látja be hanem egyből azzal jön,hogy én pocskondiázom mikor ez csak egy meglátás vagy tanács vagy vélemény.

2021. júl. 15. 12:01
 13/18 anonim ***** válasza:
87%

El kell engedni ezt kérdező. Csak akkor lesz változás, ha ő maga is belátja, hogy hülyeség jósolgatni. Addig nem. Pszichológusból meg van millió. Sokaknak nem válik be ugyanaz. Van, akki félre diagnosztizál. Én is jártam, de én mondjuk olyat kerestem, aki az alapképzése utána szakosodott. Ő maga mondta, hogy az alapképzést egy hülye is megtudja csinálni(5 év). Ha utána meg nem képzi magát tovább valaki, akkor nem fog tudni terápiásan kezelni embereket. A szakosodás az már nagyon nehéz, szóval annak meg is lesz az eredménye, mint szakember. Tehát érdemes mindig olyat keresni, aki tovább tanult és több szakosodást is elvégzett. Ezek szerint a gondolkodási hibákat egyébként nem mesélték el neki, vagy nem ezért volt szakembernél. Biztos segített neki, de más problémábal volt valószínűleg. Ez már teljesen más dolog.


Viszont tényleg csak azt tudod tenni, hogy elengeded. Az ő dolga, te meg vagy lenyeled, vagy beszólsz. Ez a két lehetőséged van. Amíg nem látja be, hogy nem jó a gondolkodása, addig nem lesz változás.

2021. júl. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Én abszolút nem vagyok ilyen.
2021. júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ilyen vagyok. 21/F
2021. júl. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az elso gondolatom az volt, hogy de jo, vannak meg olyan sracok akik pont leszarjak, hogy mi az identitasod es ettol fuggetlenul is szoba allnak veled. :)
2021. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

16/


Ha nekem szól akkor köszi 🙂

2021. júl. 16. 10:53
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a személyisége, és valószínűleg traumája van. Valószínűleg bántották a szexualitása miatt. Légyszíves ne bántsd emiatt, mert anélkül is elég baja van. Próbáld meg valahogy megnyugtatni, ha kiakad, védekezésből csinálja. Próbáld meg megmutatni neki a pozitívumit, és ha segíteni akarsz neki, akkor segíts neki túllépni a traumáin, plusz ajánlj neki terápiát. De ne legyél tolakodó, az elijeszt mindenkit, ha férfi, ha nő, ha hetero, ha meleg, ha biszex.
2021. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!