Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugye nem minden meleg ilyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem minden meleg ilyen?

Figyelt kérdés
Elsőre is leírom nincs bajom a melegekkel de van egy meleg ismerősöm egy fiatal srác szoktunk beszélgetni ,biciklizni én egyébként hetero vagyok szóval haverom a srác.De sokszor az agyamra megy mert könnyen megsértődik,mindig kombinál meg sokszor nem tetszik ahogy az emberekhez áll,hogy előre elítéli azokat akik nem is szóltak hozzá csak arra hivatkozva,hogy őt régebben sokat piszkálták,stb...Szóval kicsit olyan mint egy hisztis picsa,ugye nem minden meleg ilyen?

2021. júl. 15. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2021. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Nem, de több köztük a zavart személyiség és az öngyilkosság.
2021. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Ez hetero fiúk és lányok között is épp olyan arányban előfordul, egyáltalán nem egy olyasmi ami kimondottan a melegekre lenne jellemző.
2021. júl. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
9%
pszichológust neki
2021. júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4/


Ő maga szerint sokat változott pozitív a látóképe,de én ezt azért cáfolnám... Beszélgetünk sokszor félre ért dolgokat,kombinál olyat amit nem is mondtam vagy gondoltam vagy amit kimondtam más jelentést ad neki ami negatív.Anno járt pszichológushoz azt mondta jóhoz járt de nem tudom.

2021. júl. 15. 11:21
 6/18 A kérdező kommentje:

3/


Ilyenek a fiúk is?Mondjuk a lányoktól is gáz ez szerintem.

2021. júl. 15. 11:22
 7/18 anonim ***** válasza:
12%

Nem

Csak feltételezés a viselkedéséből.

Ő valószínűleg passzív tehát egyszerűbben nőiesebb, ami nem minden passzívra igaz.

Aki nincs kezelve.

Így könnyedén kijön belőle a hisztis picsa.

Ezen ne idegeskedj, nyugodtan szólj rá hogy ne hisztizzen.

2021. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

7/


Rá is szólok aztán jön a sértődés meg én pocskondiázom duma.

2021. júl. 15. 11:50
 9/18 anonim ***** válasza:
91%

Nőies passzív aki ki van éhezve egy pasira, de így nagyon kevés az esély hogy talál.

Rajtad tölti ki a frsztrációit

Mert más nem valószínű hogy Végig hallgatja.

Nem csodálkoznék rajta, ha nagyon tetszenél neki és esetleg ez is lehet az oka.

2021. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindenki ilyen, én sem pl. Viszont rengeteg a lelki sérült a melegek között. De szerintem, ha beleképzeled magadat mások helyébe, akkor rájössz az okára. B*szogatás beépül a tudatalattiba, ezért is feltételez rosszat másokról. Mert gyerekkorában biztos kapta az ívet rendesen. Pszichológus tud segíteni, de ahhoz is magát kell rávennie, hogy elmenjen. Jósolgatni nem kell, de előre látni nem probléma. Azért sok emberről le lehet szűrni a szándékát és, hogy az őszinte, vagy csak haszonszerzés. Az a gondd nála, mivel rólad van szó, hogy negatívan jósolgat, amit tényként kezel. Gondolkodási hiba az, amit ő csinál. Viszont ezt minden ember elköveti valamilyen szinte, de ezen lehet változtatni tudatosan.


Itt a hiba a gondolatolvasás. Ez az egyik legtipikusabb gondolkodási hiba. A személy azt hiszi, tudja, hogy másik mit gondolnak(negatívumot), és egyéb, sokkal valószínűbb lehetőségeket nem vesz figyelembe. Pl: A főnököm biztos utál(Persze a szemembe mosolyog, de én átlátok rajta. Stb.) Tudnék egyébként sok tanácsot adni ebben neki, de ehhez kell egy belátás a neki is a rossz gondolkodásáról. Tehát akarnia is kell változni.

2021. júl. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!