Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen karkötőt vagy egyéb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen karkötőt vagy egyéb kiegészítőt ajánlotok amivel diszkréten és visszafogottan jelezni tudom/felismerhető lesz rólam hogy meleg vagyok? 19/f/Bp

Figyelt kérdés

Igen, igen, most jönnének a szokásos "Minek reklámozod?" és "Miért tolod másoknak az arcába?" lehurrogások, illetve a védeni próbáló lebeszélések hogy össze fognak verni az utcán. Nem is a 4-es 6-os villamoson terveztem szexelni férfiakkal. A hangsúly a visszafogotton van, szerintem egy karkötőnél/egyéb kiegészítőnél sokkal szélsőségesebb és szembe tűnőbb megjelenése van egy-egy rock/egyéb más szubkultúrába tartozó egyénnek akiket egyáltalán nem hurrognak le ennyien. (Gondolok itt az egész testes tetoválásokra, biciglilánc ékszerként való viselésére, ruházaton és/vagy táskákon mindenféle feliratok és jelek viselésére, meg hasonlókra.)


Visszatérve a kérdésre, abban szeretnék tanácsot kérni hogy hogyan lehetne visszafogottan, a megjelenésemmel jelezni hogy meleg vagyok. Voltam társaságokban, és más melegek azt mondták, hogy egyáltalán nem látszik rajtam hogy meleg vagyok így nem volt bátorságuk odajönni hozzám illetve úgy hozzám szólni. Ezt szeretném orvosolni egy szolid kiegészítővel, hogy más melegek akikkel találkozom felismerhessék hogy meleg vagyok.


Az első ötletem egy szivárványos karkötő lett volna, esetlegesen a "Légy bátor!" vagy "Köszönj nyugodtan!" feliratokkal. És ami még jó benne, hogy olcsó is.


Ti milyen kiegészítőket tudtok ajánlani? (A semmin kívül.)



2021. júl. 15. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
googleba beütöd, hogy: gay jewellery és kiad egy halom ékszert, diszkrét is lesz köztük
2021. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem a köldökömben van piercing, most a melegben nem is kell póló, ami takarná.
2021. júl. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Szivárványos valami.
2021. júl. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Szivárványosat nem ajánlom. Amúgy meg ne gondold azt, hogy a másik fiúnak szüksége van ilyen látható jelre. Akinek tetszel az gyorsabban észrevesz, mintha kettőt pislognál.
2021. júl. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4 22:34

Sajnos ez nem igaz. Ha igaz lenne, nem lenne ez a problémám amit a kérdés alatt részleteztem.

2021. júl. 16. 12:27
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
A legújabb melegellenes törvényre adott válaszként én elkezdtem viselni nyilvánosan azt a jelképet, amivel a náci Németországban jelölték a melegeket (lefelé fordított rózsaszín háromszög). Az emberek többsége nem igazán érti mit jelent.
2021. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Én általában szivárványos kitűzőt viselek, eredetileg azért volt, hogy más lmbtq+ emberek észrevegyenek, és több nem ciszhetero barátom legyen. Mostanra csak azért hordom, hogy felcsesszem a homofóbokat, és olyan jól esik látni, ahogy bosszankodnak. Újabban a mérgük éltet. Szóval, viseld azt, amit te kényelmesnek találsz, és ha valaki cseszekedni kezd, verd be az orrát.
2021. júl. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Hallottál már az accecoire-viseletekröl ? Válltáska keresztben fellógatott viselete. Szivárvány-kitüzök, gyürük, kiegészítök minden mennyiségben kaphatóak.
2021. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 -remete- ***** válasza:
100%
Pride gumibszapagot hordok. :) 41f aki meg kötözködik lecsapom
2021. aug. 6. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szivárványos - az nem túl visszafogott, sőt, eléggé direkt, én biztos nem vennék fel ilyet, bár egyértelműnek egyértelmű, de sajnos már mindenki ismeri, így visszataszító is lehet, pl. nekem.
2022. jún. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!