Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti melegek miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti melegek miért ilyen elutasítóak?

Figyelt kérdés

Nem budapesti vagyok, ha ott járok Grindrn ráírok emberekre, vagy akár Romeon (ahhoz ott sem kell épp lenni).

Gyakran kapok olyan választ, hogy ő csak helyit keres, mert olyat akar akivel rendszeresen lehet találkozni.


Olyanokról van szó akik amúgy szexet keresnek, ki is van írva. Ha kapcsolatot keresne meg is érteném.


Én is jobban szeretném a rendszerest, de vidéken kisebb városban nem megy, nyilván az ő lehetőségei mások.



2021. júl. 28. 08:16
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
47%

söpredéknek nevezni sok ezer hajléktalant azért kicsit meredek volt...

Sopronban nincs hajléktalan = minden rendben van. Iszonyat reprezentatív volt a kis kutatásod...

- Az előválasztáson, dönthetsz, hogy kit tartasz alkalmasnak, vagy ha te nem akkor a többség eldönti kit tart alkalmasnak helyetted.

- Orbánfóbia? szerintem 3 ciklus legyen már elég belőlük, nem túl egészséges ennyi ideig hatalmon lenni. Picit megrontja a az erkölcsöt és a morált ...de akiket emojik szinten hagyja hogy kezeljék azzal nem tudom mért állok le vitatkozni...

2021. júl. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
76%

"1 szó..Karácsony..Akik ilyen embert megszavaztak azok nem normálisak...29F meleg"

Édesistenem :D

Értem én, hogy Karácsony a főpolgi, de ha a kormány nem ad támogatást az önkormányzatnak szerinted akkor fair őt csesztetni?

Vadászkiállításra kaptak a kormánypártiak 55 milliárd támogatást mert az fontos, közben a lánchídra meg sajnálták a 6 milliárdot.

Ez off, de hogy jön képbe karácsony a melegek ezen tulajdonságával?

2021. júl. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
31%
1.A lánchídat mégis túlárazták..2.Van párttag barátom és ők is belül már 2026-ra és Fidesz győzelemmel készülnek..Dk-s..Az ok egyszerű s ezt maga Gyurcsány mondta tavaly..Ez a mostani ellenzéki szövetség 4 évet nem húzna ki egybe s 2022 őszén előrehozott választással a Fidesz 4/5 hatalommal nyerne..S meg vagy 5 ciklust...A századelőn amikor Budapest elnyerte jelenlegi formáját Tisza Istvánek is több ciklust iranyítottak..Japánban 52 évig 1 párt nyert folyamatosan..Akkor ott most diktat.ra van??L..faszt..Nem baj a váltott kormányzás ha a mindenkori ellenzék nem az ellentetjet akarja annak amit a jelenlegi kormány csinált..Erre a szedett vedett 2010 előtti ellenzékre nem fogunk sokan szavazni...Akkor nyerjen még 4 évet a Fidesz ,ezt az ellenzéket s.pörjék ki s egy tiszta becsületes új baloldal jöjjön...Mint 2015-ben a görög Sziriza földcsúszamlásszerű győzelme..S bocs de meleg informatikus vagyok,bőven br.1 misi felett..Nem fogok a sávos adóra szavazni mert pár .gyhalott szerint én màr a k.rva gazdag vagyok..Tanultam érte..Melegként még nehezebb is volt..Aranyaiba a 16% adóm 1 millióra 160K..Egy minimálbéres ennek kb.tizedét fizeti be..Szóval erre az .gyhalott bandàra nem fogok szavazni,de a Fideszre sem..De egyre több embert tudtam meggyőzni hogy ne menjen el szavazni...
2021. júl. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!