Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Budapesti melegek miért ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesti melegek miért ilyen elutasítóak?

Figyelt kérdés

Nem budapesti vagyok, ha ott járok Grindrn ráírok emberekre, vagy akár Romeon (ahhoz ott sem kell épp lenni).

Gyakran kapok olyan választ, hogy ő csak helyit keres, mert olyat akar akivel rendszeresen lehet találkozni.


Olyanokról van szó akik amúgy szexet keresnek, ki is van írva. Ha kapcsolatot keresne meg is érteném.


Én is jobban szeretném a rendszerest, de vidéken kisebb városban nem megy, nyilván az ő lehetőségei mások.



2021. júl. 28. 08:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
14%
hat ne haragudj ilyen dumat, hogy naponta a varos egyik felebol a masikba bkvzol, hat szornyu. Remelem azert valahogy ezt a kardinalis problemat lekuzdod magadban:(( na orulok egyebkent, hogy tanithattam valamit, kerdezz nyugodtan...:D
2021. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
50%

:D élnék is a lehetőséggel, magadtól vagy ilyen hülye vagy van aki segíti a csattanós jó öreg megfáradt poénjaid kivitelezésében?


Komolyabbra véve: én azt kifogásoltam, hogy a kis vidékiek akik nem képesek feldolgozni, hogy akik pesten élnek , azok nem fognak 1,5-2-3 órát utazni a bizonytalanért , hogy majd kifogjak vm bunkót v. hasonlót ....világos? nem éri meg egy kis töcskölésért elmenjek 2x3 órára (vagy kevesebb) , mert igenis itt van élet és szertem az időmet úgy alakítani , hogy nem kötök kompromisszumot a szabadidőm alakításáról, hogy egy 150 km re lévőre pazaroljam az időm. És még mielőtt belekötne vk, a távkapcsolat az megéri az időt , energiát, de egy kis légyott miatt nem fogok időt pazarolni...

2021. júl. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
80%
Valószínű, hogy azért válaszolták a mindössze szexet keresők, hogy csak helybélieket keresnek, mert ők maguk nem tudnak “vendéget fogadni” családi vagy egyéb okból és olyan budapestit keresnek, akinél lehet qrni. Egy átutazó vidékivel max a bokorban tudna.
2021. júl. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
12%
Mert itt sok a tapló,liberális meleg..Ezért költöztem le a Balaton-Felvidékre..Ott normális értékrendű melegek vannak..
2021. júl. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
19%
köszönöm a liberálisok nevében , hogy elköltöztél, eggyel kevesebb mindenen megütköző nyavajgó problémázó (koravén?)...
2021. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
13%
15-ös ,25 évesen nem vagyok koravén..:-)
2021. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
23%
Ugyanezt tapasztalom én is..Tisztelet a kivételnek de a legtöbb pesti iskolázatlan,buta,tapló,megvezethető ellenzéki..Én a 12.kerületben lakom,s jobboldali értékrendű meleg vagyok.Ungárt is ismerem:-)
2021. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
18%
A pestiek nagyrésze tapló..Művészlelkek..Fogalmuk sincs az igazi munkáról..Attila,32 ,Miskolc,BI
2021. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
63%
Váci vagyok,nem kezdek pestivel..Lekezelő,bunkó..
2021. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
92%

:D azért nagyon sok vidéki felköltözött már Bp-re, nagy a keveredés, lehet , hogy épp a vidékről felköltözötteket minősítetted most buta iskolázatlannak...


Attila ! Mi az igazi munka? :D kukorica címerezés , állni a szallag mellett 16 órában? De pl. egy légkondis iroda multinál titkárnőként az meg már nem... ne minősítsünk már munkákat , aza munka amiért pénzt adnak...ha nagyon kötözködni akarok, akkor vidéken kevesebben ismerik a munkát, mivel rohadt angy egyes helyeken a munkanélküliség...és amúgy inkább lennék művészlelkű ellenzéki, mint a korány megvezettje ...

2021. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!