Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faluhelyen, vidéken miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faluhelyen, vidéken miért ilyen elutasítóak a melegség iránt?

Figyelt kérdés

Tényleg csak az elfogadott vidéken, hogy paraszt fehér ingben, fekete kalapban, gumicsizmában, a tornácon ülve, bugylibicskával szalonnát kell majszolni vöröshagymával? Ez a férfiasság náluk?


A szexben, meg annyit tudnak,..na asszony,instállom, lük kettőt-hármat a dunyha alatt, utána félre fordul és alszik.



2021. ápr. 18. 20:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
17%
Mert ott még a normális értékrend szerint gondolkodnak.
2021. ápr. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
24%
Igen kérem, itt mindenki hülye!
2021. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
19%

Mert vidèken még vannak erkölcsi normák. Nem állat módjàra élnek.

De szerintem te életdben nem jàrtàl magyar faluban.

2021. ápr. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
19%
Az előttem szólók az igazat mondják ha tetszik, ha nem. Ha lehúzzátok a válaszokat sem fog változni a helyzet. El kell fogadni, hogy ez a normális és ne nekünk kelljen már hozzátok alkalmazkodni.
2021. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
20%

Mert a többség heteró és undorítónak tartàk a homo szexet.

Ne a többségnek kelljen már a mocskot lenyelni.

2021. ápr. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
13%
Mit kellene tenni? 7 milliárd ember legyen meleg, mert te beteg vagy?
2021. ápr. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
80%

Nem gondoltam volna, hogy ennyi érzéketlen ember van még itt is. Ebből is látszik, hogy milyen elmaradott ország még Magyarország.

Ettől függetlenül válaszolnék a válaszolóknak.

1-es, mi neked a normális értékrend? Lehet, hogy mások vagyunk, de attól még normálisak.

3-as, az ember is egy állat. Te is jössz itt az erkölcsi normákkal, mint mindenki, közben meg gyűlölködsz itt, mert nincs jobb dolgod.

4-es, az, hogy nem törődsz velünk, az nem alkalmazkodás. Én speciel ennél többet nem kívánok. De ebbe beleértem azt, hogy nem versz meg az utcán, nem szólsz utánnam, hogy „Hülye bu zi” és nem erőszakolod rá a gyereked, hogy mocskos állatoknak nézzen minket (1. nem vagyunk azok, 2. az ő dolga eldönteni, hogy mit gondol rólunk és nem a tied).

5-ös, a többség valóban heteró, de mi is itt vagyunk. Nehogy már nekünk kelljen elnyomva élni, mert a büdös paraszt heterók nem bírják visszafogni magukat. Jó, lehet ez egy kicsit durva, de ez a valóság. Ha megbírnátok állni a folytonos beszólogatást, akkor nem lenne gond ezzel.

6-os, a homoszexualitást már rég nem tekintik betegségnek. A te esetedben mit kellene tenni? Legyen az összes olvasó dezinformált, mert te egy több évtizedes álláspont szerint vélekedsz, amit már többször is megdöntöttek?


A kérdezőnek, a falusiak sokkal közvetlenebbek. Mindenki ismer mindenkit. Mindenki pletykál, mert nincs jobb dolguk. A városban nem törődnek ilyesmivel az emberek, mert nem érdekli őket, mert nem ismerik a másikat, van jobb dolguk stb.


Tudom, hogy valaki felhozná a pride-ot. Én nem támogatom, szerintem máshogy kellene ezt megoldani, de ez a homoszexuális közösséget is megosztja.

2021. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
86%

Ez így echte marhaság. :D

Abból,hogy a falusi életmód más,mint a városi még nem következik az,hogy a falusi közösségek nem/nehezebben fogadják el ezt az egészet.

Melegként ugyanolyan nehéz leküzdeni a gátlásokat és elfogadtatni magunkat a környezettel mind faluban,mind városban.

Szóval mindenhol ugyanaz minden.

/Egy vidéki meleg./

2021. ápr. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
50%
Túl sokat voltak falun, nem fejlődött ki az agyuk.
2021. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
26%

Vidéki melegként mondom, hogy engem soha nem ér bántás emiatt. S nem, nem vagyok full heterós megjelenésű, csupán nem hangoztatom úton-útfélen, hogy meleg vagyok, mert én dolgom, másra nem tartozik, az arra megalkotott platformokon ismerkedem és nem vonulgatok fel a jogaimért, hanem hagyom élni, s engem is hagynak élni.

S nem, nem érzem magam rosszul, nem is készülök Pestre menekülni azért, mert meleg vagyok.

Szeretek itt élni és bár sokan nem fogadják ezt el, még mindig jobban érzem magam itt.

Sokfelé azt hangoztatják, hogy a másság normális. Nos, ha valami más, akkor az hogy lehet normális?! Fogadjuk el, hogy ebben az országban a politikai berendezkedés, a kultúra nehezen veszi ezt be és nehezen fogadja el.

De ha mindenki tiszteletben tartaná, hogy a szexualitás házon belül intézendő, akkor a kutya se szólna meg. Csak valami megmagyarázhatatlan okból sokaknak minden erejük arra megy el, hogy lenyomják mások torkán azt, hogy ők kivel és mit csinálnak.

2021. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!