Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet megköveztek, de csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masat4 kérdése:

Lehet megköveztek, de csak én lennék úgy, hogy férfi barátság extrákkal, négy fal között igen, de lmbtq nem, ideológia nem, összeköltözés vagy pride vagy büszkeség meg felvonulás és jogalkotás és gyermeknevelés, stb. nem?

Figyelt kérdés
Válaszokkal mindenki véleményére kiváncsi vagyok, tisztelettel olvassuk, hallgassuk egymást, pont ez a lényege.

#négz fal igen, lmtq nem #pridenem
2021. aug. 14. 18:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kapcsolat, ami felvállalható lenne. Ugyanolyan jogaik legyenek, mint barkinek, hisz ugyanolyan emberek, es akkor nem lesz szükség a pridera es a szervezeteikre.
2021. aug. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

Ez a 4 fal között duma a legundorítóbb, ami létezik...

Ha te ennyire tartod magad, hogy csak egy tenyészbikát látsz magadban...

2021. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%

Az a kérdés, szabad-e egymás kezét fogni vagy csókolózni utcán, szórakozóhelyen, iskolában, stb. vagy csak otthon, a négy fal között? Ha férfi-lánnyal ezek közül bármelyiket megteheti, akkor férfi-férfi vagy nő-nő miért ne? Azért mert téged taszít a látvány? Engem a műköröm meg a flip-flop papucs látványa taszít, azokat is csak négy fal között lehessen? Éjjel részegen megverhetem aki ilyet csinál?


Az ideológiát meg leginkább a kormányunk gyártja, a legtöbb lmbtqi ember megelégedne annyival, hogy hagyják békében, titkolózás, fenyegetettség nélkül élni.

(ciszhetero F)

2021. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok, abszolut hetero. Ez lemaradt.
2021. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%
nagy pacsi 3!
2021. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
#5 én is ezt mondtam ám! 😜😁 #1 voltam.
2021. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked is, 1.! :D
2021. aug. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Köszii
2021. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 steven95 ***** válasza:
100%
Miért köveznénk meg? Azt csinálsz amit akarsz magaddal. És fogalmakról lehetnek téves elképzelésid is.
2021. aug. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
87%
Amiről te beszélsz, az csak szex. Az is titokban. Vannak emberek, amiknek ennél magasabbak az igényeik. Párkapcsolat, szeretni és szeretve lenni, ilyesmi. Nem csak a 4 fal között tartozni valakihez.
2021. aug. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!