Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet megköveztek, de csak én...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masat4 kérdése:

Lehet megköveztek, de csak én lennék úgy, hogy férfi barátság extrákkal, négy fal között igen, de lmbtq nem, ideológia nem, összeköltözés vagy pride vagy büszkeség meg felvonulás és jogalkotás és gyermeknevelés, stb. nem?

Figyelt kérdés
Válaszokkal mindenki véleményére kiváncsi vagyok, tisztelettel olvassuk, hallgassuk egymást, pont ez a lényege.

#négz fal igen, lmtq nem #pridenem
2021. aug. 14. 18:38
1 2 3 4
 21/31 -remete- ***** válasza:
79%
2 3 jól megfogalmazta ez lenne a pridr lényege is.
2021. aug. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
96%

A válaszokat nem olvastam. Nem köveznélek meg ezért, de nem értek veeld egyet.

Én például nem vágyom barátság extrákkalra, ahogy alkalmira sem igazán. Vágyom érzelmekre, intimitásra, szerelemre, összeköltözésre, sőt még gyerekre is (ezt a jelenlegi helyzetben -a homofóbia miatt- a gyerek érdekében nem tenném meg, mármint nem fogadnék örökbe).

Nem szeretnék mutogatni magam, de szeretném, ha nem kéne titkolnom ezt az ismerőseim és a rokonaim előtt. Nem vagyok rá büszke, de úgy érzem, hogy nem is kellene szégyeljem.

Én valahogy egy átlagos életre vágyom (semmi különleges, csak egy nyugis élet), ami majdnem minden heterónak megadatik. Tudom, hogy nekem nincs sok esélyem, de úgy érzem, hogy képtelen lennék lennebb ereszteni a vágyaimat.

2021. aug. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
82%

12-es sosem értettem, hogy mit értetek LMBTQ propaganda alatt. Mi ebben az esetben a propaganda?

Az pedig hazugság, hogy nagyobb a körünkben a pedofilok aránya. Ezt sokan állították, de már ezerszer megcáfolták.

Hogy használnának egy gyereket propagandára. Még mindig nem értem, hogy mit értessz ez esetben propaganda alatt. Viszont az nem szülő, aki a gyerekét „használja”. Az a pedig az illetékes szervek feladata, hogy eldöntse, hogy ki alkalmas örökbefogadásra és ki nem. Szerintem ebben az esetben a homoszexualitás sem kizáró, sem hátráltató nem kéne legyen.

2021. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
85%

"Nem lehet saját gyereked, de azt nagyon könnyed eléred, hogy a nem saját gyerek is meleg lesz, látva a két apuka példát! Köztudott, hogy a gyerekek nagy hányada a "szülők" példáját látják követendőnek..."


Akkor miért nem lett az összes melegből hetero? Mi is az anya-apa mintát láttuk a családban, mégsem lett belőlünk hetero. Követelem, hogy minden melegből azonnal legyen hetero, mert nem ezt a mintát látták (láttuk) a családban! Vagy lehet, hogy ez nem így működik? Óh, de kár...

2021. aug. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
92%

"Egy meleg kapcsolat sosem biztosít teljes életet! Egyelőre még nem találták fel a szülő férfiakat!!! Habár lehet, hogy te megéred ezt! 😂



Nem lehet saját gyereked, de azt nagyon könnyed eléred, hogy a nem saját gyerek is meleg lesz, látva a két apuka példát! Köztudott, hogy a gyerekek nagy hányada a "szülők" példáját látják követendőnek...


Következésképpen valódi szülő sem lehetsz..."


Most nem meleg példával jönnék, nekem három olyan ismerősöm van akik hetero párok és nem jött össze nekik a gyerek egészségügyi okok miatt, volt akinél a lombik sem jött össze.

Mégis szépen élnek együtt van aki 10, 17, és van aki már lassan 30 éve.

Oké vágynak rá, de ezért ne tekintenénk rájuk családként?

Ők a tesóik gyerekei nevelésébe segítenek be, sőt rájuk is fognak hagyni mindent, mivel nincs saját gyerek.

A legfontosabb szerintem az, hogy az ember boldog legyen, és ne a környezetének próbáljon meg folyamatosan megfelelni, mert amikor bele kell szólni mások életébe, akkor a társadalom megtalál, viszont ha segítségre van szüksége az embernek, akkor ez a társadalom meghátrál.

Ismerek olyat is aki meleg 60 éves koráig próbált megfelelni a társadalomnak, azt kapott egy agyvérzést, ápolni kellett volna, na akkor a társadalom már sehol sem volt. Utána egyedül halt meg.

Aki ilyen életet kíván magának, hát hajrá.

2021. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Béla211 ***** válasza:
100%
35 éves vagyok a homoszexualitásról kB 14 évesen hallottam először. Azt hiszem az RTL híradóban prideról volt szó. Az otthoni reakció az volt hogy fúj és el kapcsolták. Amúgy már oviban fiúval játszottam papás mamást. Peddig semmi ilyet nem látam.
2021. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Béla211 ***** válasza:
95%
Elvileg a "heteró szexuális probaganda miatt". Nekem heteró ak kénne lennem nem melegnek.
2021. aug. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

25-ös!

Tudod mit? Veled le lehetne ülni egy kiadós beszélgetésre! Te a kevesek közüli vagy, aki nem mocskolódik a más véleményt megfogalmazó melegekkel kapcsolatban!

2021. aug. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
87%
Biszexként én sem igazán tudok azonosulni a jelenlegi LMBT-aktivizmussal meg az agresszív, alázós kommunikációs stílusukkal, bár ez Magyarországon még inkább gyerekcipőben jár. Más kérdés, hogy a jobbosok gyűlölködése sem megoldás.
2021. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Szerintem a felvonulás hülyeség. A szervezők célpontot csinálnak hiszékeny emberekből, akiknek ebből több konfliktusuk lesz, mint enélkül lett volna (jelenleg már azok az ismerőseim is ellenzik, akik azelőtt nem foglalkoztak s témával).


Az örökbefogadásnak utánanéztem milyen hatásai lettek külföldön. Hiába lenne két azonos nemű ember egyébként jó szülő, ha egyszerűen képtelen a gyermeknek megfelelő mintát adni. Egy amerikai nő azt nyilatkozta erről, hogy hálás az apukáinak, hogy felnevelték, de nem tartja jó dolognak, mert sok problémát okozott ez neki. Pl. kiskorában odament idegen nőkhöz és kérdezgette őket, hogy lesz-e az anyukája.

Egy leszbikus párnak a fia, pedig lelkész lett.

Egy hetero gyermek nyilván elkezdi kutatni megérteni a saját létezését és előbb utóbb ez zavart támaszt benne, hogy neki miért két azonos nemű szülője van. Tulajdonképpen ugyanazt a frusztrációt kell átélnie, amit meleg szüleinek. Ezek megértése után kell újragondolnia és megtanulnia a teljes életét, hogy megtanulja, hogyan legyen hetero nő/férfi (öltözködés, viselkedés stb.). Miért kellene kitenni ennek egy gyermeket? Az örökbefogadás a gyermekről szól és ezért alakult ki, hogy nagy körültekintéssel járnak el, hogy ki lehet örökbefogadó szülő!

Sajnálatos, hogy valaki meleg lesz (bár még mindig nem tudhatjuk mi okozza, genetika, környezet, trauma,..), de egyszerűen el kell foganiuk, hogyha homoszexuálisként akarnak élni, az egy behatárolt életet jelent (mint ahogy pl. egy mozgássérültnek is el kell fogadni, hogy helyzetéből fakadóan nem fog tudni megtenni olyan dolgokat, mint más egészséges ember.

Ezzel azt akarom mondani, hogy jobb lenne, ha ezek a tömegek önmagukat kezdenék el elfogadni és nem vetítenék ki a frusztrációjukat, irigységüket az egész társadalomra.

máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!