Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/meleg fiúk hány éves...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/meleg fiúk hány éves korotok óta ismerkedtek?

Figyelt kérdés
Mármint fiúkkal. Hol és hogyan találtok partnert? Kort is írjatok

2021. okt. 23. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

18

Sehol, semmikor

Sose tetszettem annak aki nekem

Hát ez van


37 F

2021. okt. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen. Bár én nem gondolom magamat annyira nagy számnak, de azért kaptam sok pozitív visszajelzést. Viszont engem sosem érdekeltek kalandok, szex kapcsolatok. Mindig komolyabbat kerestem, így eléggé figyelmen kívül szoktam hagyni az ilyen bókolásokat, hogy megfektessenek. Engem az IQ,EQ érdekel leginkább, többi az nagyon másodlagos. Egyébként elköltöztem nagyobb városba egyetem miatt, itt könnyebb volt ismerkedni. Volt jó pár éven keresztül egy párom és ennyi.


27/F

2021. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
19 éves korom óta
2021. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Fiúkkal direkt soha nem ismerkedtem,ha volt is valami az véletlenül jött össze

18

2021. okt. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok és most kezdtem, eddig kevés sikerrel :(
2021. okt. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

21 f meleg

17 éves koromban kezdtem el és nem régen be is fejeztem. Elég átfogó képet kaptam a társadalomról, ezalatt áromszor törték össze a szívem, negyedszerre nem fogom hagyni, jó nekem egyedül, habár mindig bennem van az hogy jó lenne ha lenne mellettem egy pár. De már túlléptem és feldolgoztam, hogy ez nem lehetséges, és mielőtt még érzéketlen lelki ronccsá alakultam volna, az egyedüli életre rendezkedtem be amit egyre jobban élvezek. 😊 Önmagában pedig sosem szexuális céllal ismerkedtem de ha felismerül ilyen igényem, az úgyis megoldom egyedül...

2021. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen szinten irigyellek,kedves utolso, nekem valahogy nem megy,hogy egyedulletre rendezzem be az eletem,es nem is biztos, hogy szeretnem, de ketsegtelen,hogy kevesebb csalodas erne. Kerdes megeri-e ennyire ovni magunkat?
2021. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem kell senkit sem irigyelni. :D Meg még azért 21 évesen eléggé gyerekcipőben jár az ember. Nem sok tapasztalat van ott még. Majd előbb-utóbb úgy is talál ő is normálisat. Csak nem kell megrögzötten keresni a másikat, mert abból biztos nem lesz semmi. Illetve tapasztalat hozza magával azt is, hogy könnyen átlát az ember már a másikon, így egyre nehezebb átverni. Minden rosszban van jó is. Tanulsz belőle és építkezel. Minden hozzáállás kérdése, szóval nem dől össze a világ. Az is lényeg, hogy egyedül is jól érezze magát az illető, aztán olyat is fog bevonzani maga mellé, aki hasonló.


Igazából óvni ilyen dolgoktól senki nem tudja magát, megint csak kihangsúlyozom, hogy hozzáállás kérdése. Azért az sem normális, aki a csalódásai miatt mindenkit megítél. Ez is nagyon torz gondolkodás, aminek semmi valóság alapja nincs. Előrelátni teljesen rendben van, de jósolgatni előre felesleges, mert senki nem lát a másik fejébe. Tényként kezelni jósolgatásokat a legnagyobb butaság és gyerekesség.

2021. okt. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Én ilyen 16-17 éves koromtól kezdtem el ismerkedni. Kapok sok jó visszajelzést, de általában olyanoktól, akik nem jönnek be. Aki bejön, az vagy vissza sem ír, vagy pedig egy idő után elhal a beszélgetés... Már kicsit unom ezt az online ismerkedést, és kezdem feladni azt a gondoltatot, hogy nekem valaha barátom lesz... Dehát ez van. :'D

18/f

2021. okt. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd magad megtalálni. :-) Szaladjanak teutánad, és nem fordítva !
2021. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!